Skip to Contentمعاون سیاسی امنیتی فرماندارمیبد ، از پرداخت ۷۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات به طرح‌های زیلو درمیبد خبرداد.

به گزارش میبد خبر، ابوالحسنی در دوازدهمین جلسه کارگروه زیلو گفت: 7 هزار و 500 میلیون ریال تسهیلات به طرح های زیلو در شهرستان میبد اختصاص یافت.

وی گفت: 36طرح زیلوبافی به صورت انفرادی و کارگاهی برای اخذ تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید معرفی شده اند که مقرر شد به طرح های انفرادی 100 میلیون ریال وطرح های کارگاهی 75میلیون ریال به ازای هردستگاه، تسهیلات پرداخت  شود.
معاون سیاسی امنیتی فرماندار میبد ، عملیاتی شدن خوشه زیلو در استان را در توسعه و رونق هنرصنعت زیلو پس از جهانی شدن مهم  عنوان کرد و گفت: آموزش زیلوبافی، شناسنامه دارکردن فعالان زیلو و افزایش کیفت درتولید زیلو و استانداردسازی و صدور گواهی نامه معتبر از برنامه های خوشه زیلو است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.