Skip to Content

معرفی سایت

احیاء مهدوی/ سایتی برای همبستگی بیشتر مهدی یاوران


در راستای فرهنگ سازی احیاء مهدوی و شعار استغفار، اضطرار و دعا تصمیم به ایجاد سایت احیاء مهدوی گرفته شده است.

به گزارش میبد خبر: از آنجا که احیاء شب نیمه شعبان جزء اعمال موکد ائمه معصومین به حساب می آمد عزمی در برپایی هرچه پرشورتر این امر جزم شد و چند سالی است مراسم شب زنده داری این مهم برگزار می گردد و در اقصی نقاط ایران و جهان نیز گسترش پیدا کرده است.

در راستای فرهنگ سازی احیاء مهدوی و شعار استغفار، اضطرار و دعا تصمیم به ایجاد سایت احیاء مهدوی  به آدرس: http://ehyamahdavi.ir/گرفته شده است. 

لذا از تمامی هیئتها و مساجدی که اقدام به برگزاری احیاء شب نیمه شعبان نموده اند درخواست می شود تا جهت همبستگی هرچه بیشتر مهدی یاوران و اطلاع رسانی بهتر در این سایت عضو شده و اطلاعیه های خود را در معرض دید عموم قرار دهند.

همچنین متولیان برگزار کننده احیاء می توانند از سایر بخش های در نظر گرفته شده در سایت، که برای هرچه بهتر و باشکوه برگزار شدن احیاء شب نیمه شعبان در نظر گرفته شده نیز استفاده نمایند.

II

سایر بخش های سایت عبارت اند از:

فایل های چند رسانه ای(ویژه احیاء شب نیمه شعبان)

مقالات

سین پیشنهادی برای برگزاری برنامه احیاء("استغفار، اضطرار، دعا")

طرح های گرافیکی

نظرات مراجع و علما مبنی بر تأکید برگزاری احیاء نیمه شعبان

روایات اهل بیت(ع) مبنی بر اهمیت و فضیلت احیاء شب نیمه شعبان

ضمنا مخاطبان ارجمند می توانند جهت دریافت آخرین اخبار و تغییرات سایت در کانال تلگرام سایت احیای مهدوی به آدرس http://telegram.me/ehyamahdavi عضو شوند.

باشد که این همدلی و خواست عمومی قدمی باشد در راستای به سرانجام رسیدن روزمرگی بشر و طلوع دوازهمین خورشید از تبار روشنی.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.