Skip to Content

سرپرست دانشگاه فرهنگیان:

احکام استخدامی 15 هزار دانشجو معلم صادر شد


سرپرست دانشگاه فرهنگیان با تبریک آغاز سال تحصیلی 95-94 به معلمان و دانشجو معلمان کشورمان گفت: امیدوارم سال تحصیلی جدید همراه با نشاط و سرزندگی برای احراز موقعیت های متعالی علمی و تربیتی باشد.

به گزارش میبد خبر به نقل از سرویس آموزش و پرورش پانا، محمود مهرمحمدی گفت: سال تحصیلی جدید را در شرایطی آغاز می کنیم که با عنایت دولت، اهتمام ویژه وزیر آموزش و پرورش و مساعی ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نگرانی مربوط به صدور احکام دانشجو معلمان ورودی بهمن 1393 که تعداد آنها 10هزار نفر است، مرتفع شد و احکام این گروه صادر خواهد شد.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان افزود: تاریخ صدور احکام دانشجو معلمان ورودی 93 از 1/1/1394 خواهد بود و با لطف خداوند جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد، هر چند که ممکن است پرداخت معوقات مربوط به این احکام به لحاظ محدودیت های بودجه ای، قدری با تأخیر انجام پذیرد ولی زمان پرداخت حقوق از 1/1/1394 خواهد بود.
 
مهر محمدی تصریح کرد: احکام 5 هزار دانشجو معلم ورودی جدید که از ابتدای مهرماه 1394به جمع دانشگاه فرهنگیان ملحق می شوند با موافقت وزات آموزش و پرورش و مساعدت های سازمان مدیریت و برنامه ریزی صادر می شود.
 
وی از فانی، وزیر آموزش و پرورش و نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور که با اهتمام ویژه در جهت حل مشکل دانشجویان یاد شده اقدامات شایسته ای را به انجام رسانده اند تقدیر کرد.

 

 
  
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.