Skip to Content


احداث شرکت باربری در جهت حمایت از خانواده‌های زندانیان


با پی گیری فرمانداری و با نگاه خوبی که دادستان و رئیس دادگستری و معتمدین انجمن حمایت داشتند؛ مجوز احداث یک شرکت باربری در کمربند غربی در جهت حمایت از خانواده‌های زندانیان که در مضیقه هستند؛ اخذ شد.

به گزارش میبدخبر، فرماندارمیبد در بازدید از روند احداث شرکت باربری انجمن حمایت از زندانیان گفت: با پی گیری فرمانداری و با نگاه خوبی که دادستان و رئیس دادگستری و معتمدین انجمن حمایت داشتند؛ مجوز احداث یک شرکت باربری در کمربند غربی در جهت حمایت از خانواده‌های زندانیان که در مضیقه هستند؛ اخذ شد.

حسین فلاح افزود: احداث این شرکت درزمینی به مساحت 2 هزار مترمربع با مشارکت خیرین و بخش خصوصی آغازشده است.

فلاح بابیان اینکه با راه‌اندازی این شرکت تا حدودی از آلام و مشکلات معیشتی خانواده‌های زندانیان کاسته خواهد شد، افزود: امیدواریم این پروژه با کمک خیرین تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.