Skip to Content

یک مسیر پرخطر در میبد بالا؛


تصاویر زیر مربوط به بلوار شهید جعفری نژاد(خیابان روبروی مهدیه میبد) می باشد که تاکنون دو خودرو از این ارتفاع سقوط کرده اند.

به گزارش میبدما از آسفالته بودن این مسیر به کوچه بودن آن پی می بریم. اما به راستی یک رهگذر ناچارا برای رفت و آمد از این مسیر تا چه حد باید خطرات آن را هم به جان بخرد؟   سال گذشته یک خودروی سمند با کشیده شدن یک چرخ آن و سپس سقوط از آن ارتفاع، باعث ضایعه نخاعی یکی از سرنشینان شد. چندی بعد یک راننده وانت نیز دچار چنین حادثه ای شد اما خوشبختانه سریعا از خودروی معلق خود بیرون پرید! حال با این توصیف، به نظر شما حصارکشی این مسیر در کدام اولویت قرار می گیرد؟  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.