Skip to Content

کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد:

احتمال بارش پراکنده برف در شهر یزد/سرما و یخبندان در استان تا ظهر شنبه ادامه دارد


کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد گفت: احتمال بارش پراکنده برف در ارتفاعات استان بخصوص شیرکوه و ارتفاعات نیمه جنوبی بارش برف و مه آلودگی تا ظهر جمعه پیش بینی می شود.

به گزارش میبد خبر، کارشناس اداره کل هواشناسی استان یزد اظهار کرد: تداوم سرما و یخبندان در استان همچنان ادامه دارد و از ظهر شنبه روند افزایش دما خواهیم داشت.

محمدرضا شیرغلامی با بیان اینکه برف برخی از مناطق استان را سفید پوش کرده است، افزود: در روستای بختیاری خاتم 9 سانتیمتر برف بارید ضمن آنکه در چنار ناز 2، کرخنگان هفت، مزرعه آقا در خرانق یک و دهبالا در تفت 1.5 سانتیمتر برف گزارش شده است.

وی با بیان اینکه در مناطقی از استان و شهر یزد احتمال بارش های پراکنده برف خواهیم بود، گفت: از امروز تا ظهر جمعه احتمال بارش پراکنده برف در ارتفاعات استان بخصوص شیرکوه و ارتفاعات نیمه جنوبی بارش برف و مه آلودگی پیش بینی می شود.

شیرغلامی اذعان کرد: نیر و ده بالا سردترین نقطه استان در 24 ساعت گذشته با منفی 12 و گرمترین نقطه بافق با دمای 7 اعلام شده است.

انتهای پیام/ه

یزد رسارای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.