Skip to Content

صبح امروز آغاز شد،


اجلاس جهانی اساتید دانشگاه‌ها و بیداری اسلامی با حضور رییس جمهور آغاز به کار کرد.

این اجلاس دو روزه با شعار پیشرفت عدالت و مردم‌سالاری دینی برگزار می‌شود و 250 نفر از اساتید دانشگاه‌های غیر ایرانی و 350 نفر از اساتید دانشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران حضور دارند. همچنین سخنران ویژه افتتاحیه این اجلاس محمود احمدی نژاد، رییس جمهور کشورمان خواهد بود وعلی اکبر ولایتی دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان به ارائه گزارش مجمع می پردازد. به گزارش ایسنا، اجلاس جهانی اساتید دانشگاه‌ها و بیداری اسلامی در پنج کمیسیون تخصصی به بررسی آسیب‌شناسی تهدیدات و فرصت‌های آن و بیداری اسلامی پیشرفت، عدالت اسلامی و هویت اقتصادی و ظرفیت‌های علمی و نظریه‌پردازی در جهان اسلام می پردازد و در اولین کمیسیون نیز به بحث بیداری اسلامی، دستاورد رابطه قدرت در جهان معاصر بررسی و کمیسیون بعدی نیز بحث بیداری اسلامی و حکومت‌داری مبتنی بر مردم‌سالاری را پرداخته می‌شود. منبع: ایسنا    رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.