Skip to Content


اجلاس بین المللی پیرغلامان در یزد برگزار می شود


تجلیل از پیرغلامان حسینی ومعرفی جاذبه های گردشگری یزد به جهانیان از جمله اهداف برگزاری این اجلاس اعلام شد.

به گزارش میبد خبر، مسئول دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران از برگزاری اجلاس بین المللی پیرغلامان در سال ۹۸ در یزد خبر داد.

سیدحسن حسینی از برگزاری این اجلاس بین المللی به عنوان یک فرصت بسیار مهم برای معرفی بیشتر جاذبه های گردشگری مذهبی یزد یاد و افزود: باید از این فرصت به بهترین نحو ممکن استفاده شود.
وی با اشاره به اتفاقات مهمی که سال گذشته با محوریت دبیرخانه بین المللی یزد حسینیه ایران، رقم خورد، گفت : تجمع هیئت های مذهبی با یک نوحه و یک علم در میدان امیرچخماق برای سومین سال متوالی از مهمترین رویدادهای مذهبی یزد بود که در سال ۹۷ باشکوه تر از قبل برگزار شد و امیدواریم این برنامه با شکوه بیشتری در سال ۹۸ نیز اجرا شود.
حسینی برنامه ریزی برای حضور گردشگران خارجی در برنامه های عزاداری و مذهبی با همکاری میراث فرهنگی و توزیع کتاب و بروشورهای مختلف با زبان انگلیسی، برگزاری اجلاس کشوری گردشگری مذهبی در قم، ادامه مستند سازی زندگی پیرغلامان، برنامه ریزی برگزاری حضور هیئت های مذهبی در حرم رضوی را از برنامه های این دبیرخانه در سال گذشته برشمرد. 

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.