Skip to Content

هنرمند یزدی :

اجرا در مسابقه«زمانی برای خندیدن»؛ اولین تجربه استندآپ کمدی من بود/ مسئولین یزدی حمایت بیشتری را از هنرمندان بومی انجام دهند


مهدی صفوی زاده گفت: من تا قبل از برنامه زمانی برای خندیدن ، تجربه ای در اجرای استندآپ کمدی نداشتم ؛ تجربه اول من بود.

میبد خبر؛ مهدی صفوی زاده هنرمند نام آشنای دیار هنردوست یزد در محله گازرگاه یزد به دنیا آمد، وی فردی است که از سن 13 سالگی کار اجرای صحنه را آغاز کرده است و تاکنون که از شروع کار وی 23 سال می‌گذرد؛ هنر خود را همچنان با شوق و ذوق تمام در معرض دیدگان مردم قرار می‌دهد.

وی به حضور خود در برنامه «زمانی برای خندیدن» که این روزها از شبکه سه سیما در حال پخش است اشاره و اظهار کرد: بنده هیچ اطلاعی از این مسابقه نداشتم و جالب اینکه دوستان من بدون اطلاع خودم؛ چندین کلیپ که در آن هنرنمایی داشتم را به این برنامه فرستادهه بودند. با اطلاع از این اقدام دوستانم؛ استقبال خوبی را نشان ندادم چراکه علاقه ای به حضور در مسابقه را نداشتم ولی پس از چند روز که متوجه شدیم کلیپ ها مورد استقبال و تایید کارشناسان این برنامه قرار گرفته است، راهی این برنامه شدم.

صفوی زاده ادامه داد: من تا قبل از این برنامه هیچ گونه تجربه ای در اجرای استندآپ کمدی نداشتم و تجربه اول من بود.

وی به اجرای موفقیت آمیز خود در این برنامه اشاره و بیان کرد: باید بگویم که تمام برنامه هایی را که من اجرا می‌کنم ریشه در خاطرات گذشته من دارد و داستان هایش کاملا واقعی است و جالب اینکه اجرای دوم بنده که بازتاب گسترده ای را در رسانه ها داشت و مورد استقبال و خشنودی کارشناسان برنامه و مردم قرار گرفت، از این قاعده مستثنی نیست، و کاملا این داستان ماشین خریدن من واقعی بود و آن اتفاق جالب هم در خیابان آیت الله کاشانی یزد برای من روی داد.

این هنرمند یزدی در خصوص مسابقه «زمانی برای خندیدن» گفت: مسابقه از سطح بسیار خوبی برخوردار است و تمامی هنرمندان شرکت کننده از نخبگان استندآپ کشور هستند و تا اینجای برنامه از قضاوت داوران رضایت کامل را دارم.
 وی ادامه داد: اگر خدا بخواهد و در این مسابقه به رتبه نخست دست یابم؛ نیت دارم، تمام مبلغ جایزه خود را خرج موسسه خیریه قمر بنی هاشم(ع) نجف آباد اصفهان می‌کنم.

وی به خاطراتی از زمان نوجوانی خود پرداخت و گفت: بنده در نوجوانی با توجه به اینکه علاقه زیادی به کار اجرا داشتم؛ کسی نبود که از من حمایت کند ، بدون مشوق به اینجا رسیده ام. بر همین اساس اگر قدمی را بتوانم در راه پیشرفت جوانان علاقمند به هنر بردارم، بی شک، دریغ نخواهم کرد.

این کمدین  یزدی در خصوص پیشرفت های روزافزون خود از گذشته تا بحال اذعان کرد: اگر پیشرفتی را تا الان داشته ام، مدیون خداوند متعال، پدر و مادرم و دعای خیر کودکان معلولی است که همیشه سعی می‌کنم در کنارشان باشم.

وی در پایان از مسئولین درخواست کرد: همان گونه که بنده برای نام یزد ارزش بسیار زیادی قائلم و تمام تلاشم این است که یزد در سراسر دنیا و کشور ایران؛ بر سر زبان ها بیفتد، از مسئولین درخواست دارم تا حمایت بیشتری را از هنرمندان بومی داشته باشند تا یک هنرمند بتواند در همان زادگاه خود پیشرفت کند و هنر خود را بخوبی در معرض دید مردم بگذارد.

انتهای پیام/ا.م

یزد هنررای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.