Skip to Contentهم‌زمان با 14 آذر روز جهانی خاک، با حضور فرماندارمیبد نهضت نهال‌کاری همگانی برای ایرانی سرسبز در شهرستان کلید خورد.

به گزارش میبدخبر، «حسین فلاح» فرماندارمیبد با همکاری منابع طبیعی، آموزش‌وپرورش و ناحیه مقاومت بسیج با حضور در محوطه ساختمان شماره 2 دانشگاه پیام نور و همچنین اردوگاه فرهنگی بنستان، تعداد 200 اصله نهال کاج، سنجد، زیتون، نارون و زرشک را در وسعت 5 هکتار غرس کرد.

پیش‌بینی می‌شود طی این هفته 14 میلیون اصله نهال در کشور کشت شوکه این نهضت در شهرستان میبد هم باهدف بیابان‌زدایی و توسعه فضای سبز تا اسفندماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.