Skip to Content

گزارش تصویری؛

اجرای خیابانی گروه سرود نوجوانان عاشورائی ناحیه مقاومت بسیج میبد در روز نیمه شعبان


همزمان با شب میلاد حضرت مهدی (عج) اجرای خیابانی گروه سرود نوجوانان عاشورائی ناحیه مقاومت بسیج میبد در روز نیمه شعبان برگزار شد.

به گزارش میبدخبر، همزمان با شب میلاد حضرت مهدی (عج) اجرای خیابانی گروه سرود نوجوانان عاشورائی ناحیه مقاومت بسیج میبد در روز نیمه شعبان برگزار شد.

این گروه 10 نفره با همکاری فرهنگی و اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج میبد از روز چهارشنبه تا جمعه این هفته 30 اجرا در محلات مختلف از جمله میدان شهرداری، مهرجرد، بفروئیه، شهرک شهدا، خانقاه، رکن آباد، بیده و... برگزار کرده است.

همزمان با این اجرا 3 هزار بسته فرهنگی شامل کتاب، نامه امام زمان(ع) به شیخ مفید و بسته بهداشتی شیرینی و کاغذ رنگی جهت منتظران کوچک امام زمان(عج) در بین مردم توزیع شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.