Skip to Content

پس از وقفه ای چندماهه:

اجرای ادامه طرح رفوژ میانی خیابان امام خمینی(ره) آغاز شد


اجرای رفوژ میانی خیابان امام خمینی(ره) حدفاصل سه راه سعیدی تا میدان عدالت در دستور کار قرار گرفت

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری میبد، اجرای رفوژ میانی خیابان امام خمینی(ره) حدفاصل سه راه سعیدی تا میدان عدالت در دستور کار قرار گرفت.
گفتنی است این پروژه، به طول 400 متر و به مدت یک ماه اجرا خواهد شد و هدف از اجرای این طرح تسهیل در عبور و مرور و بهبود ترافیک و کاهش حوادث رانندگی می باشد.

لازم به ذکر است مرحله اول و دوم رفوژ میانی خیابان امام خمینی(ره) از سه راه هفت تیر تا میدان پلیس و همچنین از میدان شهدا تا سه راه سعیدی اجرا شده است که رضایت همشهریان از کاهش حوادث رانندگی و تامین روشنایی خیابان امام و زیباسازی شهری را در پی داشت
رای شما
میانگین (6 آرا)
The average rating is 3.8333333333333335 stars out of 5.


مسیح لامیا
باریکلا.ایشا... بعد از این خیابونامونم یه آسفالت درستو حسابی شاهنشاهی بکنن تا یه سی سالی راحت باشیم+
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۲۹ ۱۰:۲۲
صابر
ماشالله به این سرعت....جای آقای هدایی خالیه بیچاره شدیم ما کسبه....فکر کنم یکسالی طول بکشه......
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۲۳ ۱۴:۵۷

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.