Skip to Content

گزارش تصویری؛

اجتماع بزرگ بانوان انقلابی میبد در همایش عفاف و حجاب


همایش عفاف و حجاب با حضور جمعی از زنان و دختران بسیجی و مومن شهرستان میبد در محل مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با هفته «عفاف و حجاب» اجتماع حامیان عفاف و حجاب ظهر امروز با حضور پرشور بانوان انقلابی و متدین و جمعی از مسئولین شهرستان میبد با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید هادی سلیمانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج ان شهرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سلیمانی در این همایش با بیان اینکه سلامت فرهنگی و اجتماعی مردم در بسیاری از زمینه ها در گرو حجاب و عفاف است، گفت: اسلام دین کرامت و ارزش هاست و زن را به عنوان مکمل مرد و زیر بنای جامعه اسلامی معرفی کرده است در حالیکه در بهترین حالت غربی ها به زن به عنوان کالا نگاه می کنند.

وی افزود:  کار فرهنگی وظیفه ای همگانی است، کار یک نفر و یک دستگاه نیست، و باید دغدغه همگانی باشد. تقويت عفاف و حجاب را بايد از خانواده آغاز و والدين را با اين مقوله و آسيب های بی حجابی در جامعه آشنا کنيم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج میبد یادآور شد: حجاب در دین اسلام محدودیت نیست، بلکه حجاب برای تعالی زن در نظر گرفته شده و نشان این امر بانوان حاضر در این همایش هستند.

گفتنی است در این همایش بانوان شعارهایی در حمایت از حجاب اسلامی سر داده و پلاکاردها و پارچه نوشته‌هایی با مضامین حمایت از حجاب در دست داشتند.

21تیر سالروز شهادت مدافعان حریم حجاب و عفاف در  مسجد گوهرشاد مشهد و روز حجاب و عفاف نامگذاری شده است.

انتهای پیام/

 رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.