Skip to Content

همزمان با هفته حجاب و عفاف برگزار شد

اجتماع بانوان میبدی در پارک فلسطین +تصاویر


عصر امروز اجتماع بانوان میبدی همزمان با سالروز حمله به مسجد گوهرشاد و هفته جهانی عفاف و حجاب در پارک فلسطین این شهرستان برگزار شد.

به گزارش  "میبدخبر"، عصر امروز اجتماع بانوان میبدی همزمان با سالروز حمله به مسجد گوهرشاد و هفته جهانی عفاف و حجاب در پارک فلسطین برگزار شد.

بنابراین گزارش خواهران با سر دادن شعارهایی همچون ‘چادر حجاب برتر'، ‘حجاب حکم خداست'، ‘کشف حجاب در ایران هیهات من ذله' از حفظ حجاب و عفاف در جامعه اسلامی دفاع کردند و دستور رضاخان علیه کشف حجاب را محکوم کردند.

حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد در این مراسم با اشاره به اهمیت موضوع حفظ حجاب در قرآن بیان داشت: در سی و چند سال اخیر کم کاریهای زیادی از طرف مسئولین، مردم و حتی علما برای تاکید بر حجاب برتر صورت گرفته است و باید در این موضوع بیش از پیش شعائر الهی را برپا نگهداریم.

وی ادامه داد: فرزندان ما باید در محیطی رشد کنند که حجاب برتر برای آنها ارزش محسوب شود و در برابر بدحجابی نهی از منکر کنند.

همچنین در ادامه این مراسم، خانم اسماعیلی نماینده بانوان شهرستان، بیانیه حمایت از حجاب و عفاف را قرائت کرد.

گفتنی است این مراسم که به همت ناحیه بسیج مقاومت میبد برگزار شد با امضای طومار بیانیه حمایت از حجاب و عفاف توسط بانوان و مسابقه نقاشی کودکان با موضوع حجاب همراه بود.

 

عکاس: محسن صادقی
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.