Skip to Content

امام جمعه خوزستان:

اجازه انتقال حتی یک قطره از آب کارون را نمی دهیم


نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به سخنان یکی از مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه خوزستان با این همه مشکلاتی که دارد اما برخی مشاهیر اخیرا گفتند باید آب خوزستان منتقل شود و این سخنان برای من خیلی عجیب بود.

به گزارش " میبدخبر"؛ آیت سیدمحمدعلی موسوی جزایری امروز در خطبه‌های نمازجمعه در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز با تاکید بر مشکلات موجود کشاورزی خوزستان اظهارداشت: امسال پس از چندسال خشکسالی شاهد بارندگی های خوب و زیادی بودیم به طوریکه سدهای این استان به خوبی تغذیعه شدند اما متاسفانه همچنان به برخی شهرستانهای این استان اجازه کشاورزی داده نمی شود.

وی با اشاره به عدم همکاری آب و برق با کشاورزان افزود: امسال شاهد بودیم با وجود پرشدن دریاچه سدها سازمان آب و برق به برخی کشاورزان اجازه کشت را با این عنوان که آب کافی نداریم نداده که این برای کشاورزان استان بسیار سخت است.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به سخنان یکی از مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: متاسفانه خوزستان با این همه مشکلاتی که می بینیم دارد اما برخی مشاهیر اخیرا گفتند باید آب خوزستان منتقل شود و این سخنان برای من خیلی عجیب بود.

وی افزود: بنا ندارم فعلا جواب این شخص را خودم بدهم اما از زبان مردم عزیز و زحمتکش خوزستان تاکید می کنم اجازه انتقال حتی یک قطره از آب کارون را نمی دهیم.

آیت الله موسوی جزایری گفت: نباید بر این مردم که عاشق و شیفته اهل بیت عصمت و طهارت هستند اینگونه کار را سخت کرد و باید مسئولان برای مردم در زمینه کم آبی تدبیری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره مسئله حقوق های نجومی نیز گفت: برخی مدیران این حقوق ها را برای خود تعریف کردند و ظواهر قانونی را رعایت کردند اما بحمدلله مشخص شد شاید حتی هزار نفر از هزاران مدیران کشور اینگونه نیستند.

امام جمعه اهواز با اشاره به پاک دستی اکثر مدیران بیان کرد: خوشبختانه بسیاری از مدیران عالی کشور مانند وزیران و نماینده ها این کار را نکرده اند و این موضوع بیشتر از سوی برخی مدیران بانکی و بیمه ای بوده است که خا را شکر برای مردم آشکار شد.

وی گفت: این مسئله به همگان نشان داد قوانین و نظامنامه های پرداختی اشکالات جدی دارد و همگان باید برای این مسئله تدبیر کنند.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: پیشنهاد دادیم یک کار اصولی و دقیق صورت بگیرد و با ارائه یک نظامنامه دقیق میزان حقوقها مشخص شود و راه را بر سوءاستفاده گران ببندند.

 

منبع: http://yazdrasa.ir
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.