Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندارمیبد در مراسم تجلیل از آتش‌نشانان شهرستان با تبریک روز آتش‌نشانی به آن‌ها گفت: شما آتش‌نشانان پیش‌قراولان در حوادث پیشگیرانه هستید.

به گزارش میبد خبر، هم‌زمان با هفتم مهر روز آتش‌نشانی و ایمنی مراسم تجلیل از آتش‌نشانان شهرستان با حضور «حسین فلاح» فرماندار، «علیرضا نقوی» شهردار و جمعی از مسئولین در ایستگاه فرماندهی آتش‌نشانی میبد برگزار شد.

فرماندارمیبد در این مراسم با تبریک روز آتش‌نشانی به آتش‌نشانان گفت: شما آتش‌نشانان پیش‌قراولان در حوادث پیشگیرانه هستید.

حسین فلاح افزود: خوشبختانه همه‌کسانی که در آتش‌نشانی شهرستان میبد کار می‌کنند با عشق و انگیزه کارمی کنند و جایگاه خوبی در استان دارند.

نیروهای آتش نشان در ادامه این مراسم مانور اطفاء حریق را برگزار کردند.

در پایان این مراسم از آتش‌نشانان با اهداء شاخه گل و لوح تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.