Skip to Content

تدبیری که در آن نتیجه نیست!

آب انتقالی یزد باز مورد تهاجم کشاورزان اصفهانی قرار گرفت


بنا بر اخبار منتشر شده در گروه های مجازی آب انتقالی یزد باز در معرض تهدید کشاورزان شرق اصفهان قرار گرفته است.

به گزارش میبد خبر،  بنا بر اخبار منتشر شده در گروه های مجازی آب انتقالی یزد باز در معرض تهدید کشاورزان شرق اصفهان قرار گرفته است و گویا  لوله انتقال آب کوهرنگ به یزد توسط کشاورزان شهر اژیه اصفهان تخریب شد ه است.

در گروه «دوستداران زاینده رود» به نقل از کانال «زاینده رود من کو» با درج  عکسی نوشته شد:
آب انتقال به یزد قطع شد دیشب با ترکاندن لوله یزد آب این استان قطع شد.آفرین بر غیرتتان...

خبرنگاری در یکی از کانال های خبری نوشت: تحریک و تحریض مشترک مسولان ، تشکلهای کشاورزی ، صدا و سیمای و مطبوعات... اصفهان به ثمر نشست.
 
گفتنی است روحانی در سفر به یزد تنها خبری که می توانست به آن وعده دهد انتقال آب به این استان بحرانی بود که گویا تدبیر دولتی ها برای این امر هم بی نتیجه مانده است و آرزوی آب شرب سالم بر دل یزدی ها خواهد ماند.
انتهای پیام/س*
یزد رسا
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.