Skip to Content

بازیگر سینما:


لیلا بوشهری گفت: ترجیح می دهم که یک خبر خوب بدهم، این که یک گروه به نام گروه بسیج هنرمندان تهران بزرگ آمده اند و در واقع کمک می کنند که مافیا در سینما جمع شود و افرادی در سینما کار کنند که یک سابقه هنری دارند و کار تئاتر کرده اند، تحصیلات هنری دارند و درب سینما که زیادی باز بود و هر کسی به راحتی با داشتن پارتی و پول وارد می شد را تنگ تر کنند و عرصه را برای تمام کسانی که محق تر هستند که در سینما و تلویزیون و تئاتر کار کنند محیا کنند.

به گزارش میبدخبر، بازیگری که به تازگی جنجالی در سینما آفرید و از پشت پرده فساد اخلاقی سینما پرده برداشت در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ گفت: ابتذال در فیلم های کمدی سخیف وجود دارد، شاید این اتفاق باید بیافتد که به اقتصاد سینمای ایران کمک کند و مردم این فیلم ها را و در واقع کمدی های ضعیف تلویزیون را حتی از فیلم های فاخر بیش تر می پسندند و دوست دارند.

وی افزود: شاید سلیقه مردم این است و سلیقه ایجاب می کند تا فیلم سازان یا تهیه کنندگان ما به این سمت و سو حرکت کنند.

بوشهری اظهار داشت: کم کم ذائقه ها عوض شد، یکباره این ذائقه عوض نشده است و هر چیزی به قبل و قبل تر بر می گردد و یک چیز به یکباره اتفاق نمی افتد.

وی اذعان داشت: فیلم های فاخر در حال ساخته شدن هستند، مخصوصاً فیلم هایی که در فضای جنگ ساخته می شوند مثل فیلم های حاتمی کیا و فیلم تنگه ابوقریب؛ فیلم های خوبی در این زمینه ساخته می شود و جالب است که پر فروش ترین فیلم هایی که در سینما می بینیم فیلم های دفاع مقدس است و به نظر می رسد سلیقه مردم یک مقدار تکان خورده است و امیدوارم این موج ادامه پیدا کند.


لیلا بوشهری در پایان در خصوص صحبت های جنجالی خود در مورد فساد در سینما گفت: ترجیح می دهم که یک خبر خوب بدهم، این که یک گروه به نام گروه بسیج هنرمندان تهران بزرگ آمده اند و در واقع کمک می کنند که مافیا در سینما جمع شود و افرادی در سینما کار کنند که یک سابقه هنری دارند و کار تئاتر کرده اند، تحصیلات هنری دارند و درب سینما که زیادی باز بود و هر کسی به راحتی با داشتن پارتی و پول وارد می شد را تنگ تر کنند و عرصه را برای تمام کسانی که محق تر هستند که در سینما و تلویزیون و تئاتر کار کنند محیا کنند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.