Skip to Content

مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات یزد:

«4G» در یزد راه اندازی شد/نحوه تعویض سیم کارت های نسل جدید در یزد


مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد گفت: نسل جدید چهارم تلفن همراه در یزد راه اندازی شد.

به گزارش میبد خبر، مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان یزد با بیان اینکه نسل جدید چهارم تلفن همراه در یزد راه اندازی شده است، اظهار کرد: دسترسی به خدمات نسل چهارم اینترنت 4G برای مشترکان همراه اول در تمام مناطق استان فراهم شده است.

عبدالمجید معنوی در ادامه افزود: این خدمات که در بازار با نام LTE یا Long Term Evolution شناخته می‌شود، از فن‌آوری‌های استاندارد GSM است و برای دسترسی به اینترنت پرسرعت قابل حمل استفاده می‌شود.

وی اذعان کرد: به عبارت دیگر افزایش پهنای باند و سرعت انتقال از طریق تلفیق خطوط رادیویی و بهبود هسته شبکه، مزیت 4G نسبت به نسل سوم محسوب می‌شود و بدین ترتیب LTE نسبت به نسل‌های قبلی دامنه وسیع‌تری را تحت پوشش قرار می دهد.

معنوی گفت: هزینه تعویض سیم‌کارت‌های 4G که با عنوان USIM شناخته می شوند همانند هزینه تعویض سیم کارت به مبلغ 7 هزار تومان می باشد و شهروندان یزدی می توانند برای تعویض سیم کارت خود به دفاتر پیشخوان یا مخابرات مراجعه کنند.

 وی بیان کرد: تعرفه اینترنت 4G با دیتای معمولی یکسان می باشد و تنها تفاوت آن با نسل های قبلی در سرعت تبادل اطلاعات می باشد.

انتهای پیام/ه

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.