Skip to Content


«یتیم خانه ایران» در میبد اکران می شود+ پوستر


مسئول فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج میبد گفت: فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» درمیبد اکران خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، مسئول فرهنگی ناحیه مقاومت بسیج میبد با اشاره به اینکه فیلم سینمایی "یتیم خانه ایران" درمیبد اکران می‌شود، اظهار کرد: اکران این فیلم سینمایی با مسئولیت و اجرای فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج میبد وباهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میبد،بسیج رسانه و مؤسسه راوی فیلم انجام می‌شود.

آقایی در این باره گفت: این فیلم که به بازه تاریخی سالهای 1295 تا 1297 شمسی و حادثه تلخ قحطی در کشورمان می‌پردازد توسط ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم سینمایی قلاده‌های طلا ساخته شده و حاصل پنج سال پژوهش مستمر است.

وی با دعوت از حضور مردم برای اکران این فیلم، خاطرنشان کرد: این فیلم روایتی از کشتار 9 میلیون ایرانی است که تاکنون داستان هلوکاست گونه آن، راه به هیچ اثر هنری و سینمایی پیدا نکرده و هر ایرانی دوستدار وطن را تا انتها پای پرده سینما میخکوب می‌کند.

آقایی بیان کرد: این فیلم چهارشنبه و پنجشنبه هفته آینده (۲۴ و ۲۵ آذر) در سالن سینما ستاره میبد(واقع در اداره ارشاد اسلامی میبد) اکران می‌شود.

انتهای پیام/اح
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.