Skip to Contentمسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان یزد گفت: در حوزه انیمیشن، انیمیشن به سبک 3D به مدت یک دقیقه با عنوان BACK HAND (پشت دست) با موصوع افول آمریکا تولید شد.

به گزارش میبدخبر، سید محمد حسینی گفت: از استان یزد سه تیم در قالب تیم‌های انیمیشن، بازی و نرم‌افزار جهت شرکت در اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج کشور شرکت کردند.

وی افزود: موضوعات رویداد در بخش انیمیشن «نقش جوان مؤمن انقلابی پای کار در افول ایالات متحده آمریکا»، در بخش بازی موبایلی «جوان و مقاومت» و در بخش نرم‌افزار موبایلی نیز «اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی» بود.

مسئول مرکز تولید و نشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان یزد اظهار داشت: شرکت‌کنندگان 48 ساعت زمان داشتند تا محصولات خود را در این بازه زمانی تولید کنند و در ساعت مقرر به داوران مسابقه تحویل نمایند.

حسینی خاطرنشان کرد: در حوزه انیمیشن، انیمیشن به سبک 3D به مدت یک دقیقه با عنوان BACK HAND (پشت دست) با موضوع افول آمریکا تولید شد که از نظر کار تیمی بالاترین رتبه را در بین سایر تیم‌های انیمیشن‌سازی کسب کرد و به گفته داوران رویداد ساخت انیمیشن در این سطح در این مدت زمان کوتاه نشان‌دهنده جرأت کارگردان این انیمشین بوده است.

وی ادامه داد: در حوزه بازی موبایلی، تیم ما موفق شد در راستای موضوع «جوان و مقاومت» بازی دو بعدی به سبک فانتزی به نام «تسلیم نشو» در زمان 48 ساعت تولید کند. البته قابل ذکر است که تیم بازی استان یزد جز جوان‌ترین تیم حوزه بازی موبایلی حاضر در این رویداد بودند که میانگین سنی آن‌ها 17 سال بوده است.

حسینی عنوان کرد: در حوزه نرم‌افزار موبایلی با توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی تیم نرم‌افزار استان یزد بعد از ثبت ایده -که مورد استقبال مشاوران و داوران نیز قرار گرفت- شروع به ساخت نرم‌افزار «نیاز نت» (NEEDNET) کردند که تولیدکنندگان داخلی می‌توانند با استفاده از این نرم‌افزار سفارشات مشتریان را دریافت کنند و در واقع پل ارتباطی بین تولیدکننده و مشتری است.  

انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.