Skip to Content

آلودگی زیست محیطی که توجهی به آن نمی شود

«نخاله های ساختمانی» میهمان ناخوانده میبدی ها+ تصاویر


دپوی نخاله های ساختمانی و انتقال غیر استاندارد آنها چهره میبد را دستخوش تغییر کرده است.

به گزارش میبد خبر، متاسفانه در میبد مواد جامد و نخاله های ساختمانی طبق ضابطه مشخصی تخلیه و دفع نمی شود. طی بازدیدی که در اکثر حواشی شهر و حریم شهر شده، مشاهده می شود که تخلیه نخاله های ساختمانی بدون ضابطه مشخص در جای جای شهر و حریم آن انجام می شود. حتی مشاهده شده که مسیلها و رودخانه های غرب میبد نیز از نخاله های ساختمانی با ظرفیت فراوان انباشته شده و جلوی سیل احتمالی در آینده را سد کرده است!

اطراف جاده راه آهن، جاده ندوشن، کاشف آباد، جاده مزرعه کلانتر، اراضی کاظم آباد و شمال شاه جهان آباد، شرق شهیدیه، اطراف شهرک امام علی(ع) و دریک کلام همه جای حومه و حریم شهر میبدمورد هجوم نخاله های ساختمانی و مواد زائد است و متاسفانه شهرداری نیز کمترین نظارت بر دفع نخاله های ساختمانی انجام نمی دهد و یا اگر نظارتی هم انجام می شود به حدی کم است که دیده نمی شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.