Skip to Contentرئیس حوزه هنری یزد گفت: کتاب «قصه‌های من و ننه آغا» یکی از محصولات حوزه هنری یزد در طول کمتر از یک سال به چاپ سوم رسید.

به گزارش میبدخبر، محمدصادق کوچک زاده با اشاره به نشر کتابی با عنوان «قصه‌های من و ننه آغا» توسط حوزه هنری یزد اظهار داشت: این کتاب که توسط حجت‌الاسلام مظفر سالاری یکی از نویسندگان خوش قلم یزد نگاشته شده، در طول کمتر از یک سال به چاپ سوم رسید.

وی با اشاره به اینکه این کتاب در دی ماه سال گذشته منتشر شد،‌ افزود: این کتاب در نمایشگاه کتاب یزد عرضه شد و در همان نمایشگاه نیز مورد استقبال قرار گرفت و با توجه به معرفی خوب کتاب همچنین قلم شیوای آن، شاهد رسیدن این کتاب به چاپ سوم در طول کمتر از یک سال هستیم.

کوچک زاده با اشاره به اینکه این کتاب در بر دارنده فرهنگ اصیل یزدی است و تلاش شده با ترسیم ماجراهای خاطره انگیز دوران کودکی و نوجوانی نویسنده، مخاطب را به حال و هوا و سبک زندگی قدیم یزد ببرد.

رئیس حوزه هنری یزد خاطرنشان کرد: «قصه‌های من و ننه آغا» شامل ۲۳ داستان کوتاه است که برای گروه سنی کودک و نوجوان در ۱۷۶ صفحه تدوین و منتشر شده است.

وی با اشاره به اینکه آثار خوب همواره مخاطبان خود را دارد، افزود: علاقمندان به کتاب ثابت کرده اند هرگاه اثری جذاب و دارای ساختار منسجم و اصولی منتشر شود، در بازار نشر با استقبال مواجه خواهد شد.

به گزارش مهر، چاپ سوم «قصه‌های من و ننه آغا» اکنون در پیشخوان کتاب‌فروشی‌های یزد موجود است.

انتهای پیام/

مهر
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.