Skip to Content

حجت‌الاسلام رئیسی در دیدار عمومی با مردم یزد:

«فقر، بیکاری، بی شغلی و خجلت سرپرست خانواده» زیبنده این کشور نیست


تولیت آستان قدس رضوی در یزد گفت: مشکلاتی داریم که زبینده نظام نیست، فقر، بیکاری، بی شغلی و خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست فساد اداری زیبنده این نظام مقتدر نیست.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در مسجد حظیره یزد در جمع مردم این استان گفت: با اصلاح نظام اداری میتوان زندگی توام با کرامت را برای افراد جامعه فراهم کرد.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در مسجد النبی شهرستان فهرج در استان یزد گفت:بااصلاح نظام اداری میتوان زندگی توام با کرامت را برای افراد جامعه فراهم کرد.

وی با بیان اینکه کرامت انسان در شغل، معیشت و زندگی با کرامت است، افزود:دولت اسلامی موظف است زمینه‌های این رشد و کرامت انسان را فراهم کند.

رئیسی با بیان اینکه بدون تردید گام‌های بلندی بر داشته‌ایم و به قله‌های متعددی دست یافته‌ایم، اما مشکلاتی داریم که زبینده نظام نیست، یادآور شد: فقر بیکاری بی شغلی خجلت سرپرست خانواده زیبنده این کشور نیست فساد اداری زیبنده این نظام مقتدر نیست.

رئیسی در ادامه عنوان کرد: بدون شک کشوری که هشت سال مقاومت کرده و در حوزه‌های مختلف هوا و فضا و موشکی و در مساله علم و فناوری و نانو حرف اول را می‌زند می‌تواند یک نظام اداری را بدون هر گونه فساد رقم بزند.

وی اضافه کرد: این کشور می‌تواند به گونه‌ای اداره شود که شاهد بیکاری جوانان و تعطیلی کارگاه‌ها نباشیم.

این نامزد ریاست جمهوری ادامه داد:ما در کشور مشکل اب نداریم، اما مشکل کمبود مدیریت بر اب داریم که این مشکل کمبود مدیریتی مقتدر برای اقتصاد کشور است.

کاندیدای دوازدهمین دوره ریاستت جمهوری با اشاره به ویژگی‌ها و توانایی‌های استان یزد گفت:این استان چهار راه و مرکز صنعت و معدن برای کشور است و همه آن را با ویژگی قناعت، پرکاری و مجاهدت می‌شناسند که چهار هزار شهید هم تقدیم انقلاب کرده اند.

رییسی افزود:مردم یزد اهل درجازدن نیستند و می‌توانند کارگاه‌ها و واحد‌های تعطیل و نیمه تعطیل را به مدار تولید بازگردانند.

وی خاطرنشان کرد: اقتصاد ما باید درون زا و برون نگر باشد و ما می‌توانیم سالی ۲۵ درصداز کارگاه‌های تعطیل و نیمه تعطیل را بر مدار تولید آوریم.

 رئیسی در پایان با اشاره به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب گفت: نگاه همه ما باید به توانمندی‌های درون کشور باشد و می‌تواند همه مشکلات به دست مردم حل شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.