Skip to Content

برای بزرگداشت «جرج جرداق»؛

«علی مطهری» در یزد سخنرانی می کند


«علی مطهری» از نمایندگان اصلاح طلب مجلس نهم امروز دوشنبه 24 آذر در مراسم بزرگداشت«جرج جرداق» که در یزد برگزار می شود سخنرانی می کند.

به گزارش یزد رسا، علی مطهری فرزند شهید مطهری و از اصلاح طبان تندوری مجلس عصر امروز دوشنبه 24 آذر ساعت 18:30 در مراسم بزرگداشت اندیشمند مسیحی «جرج جرداق» محقق برجسته نهج البلاغه و نویسنده کتاب امام علی ندای عدالت انسانی که در سالن فرهنگ اداره کل ارشاد اسلامی یزد برگزار می شود حضور خواهد داشت.

علی مطهری قرار است ضمن شرکت در مراسم تجلیل ازخادمان فرهنگ نهج البلاغه در دانشگاه یزد هم سخنرانی کند.

گفتنی است وی پیش از این در دانشگاه ها فردوسی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه قزوین با سخنان جنجالی خود باعث ایجاد حواشی بسیاری در محیط دانشگاهی شده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.