Skip to Content

طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه؛


طی مراسمی رییس جدید دادگستری شهرستان میبد معرفی شد.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز و طی مراسمی با حضور رییس کل دادگستری استان یزد، فرماندار و جمعی از مسئولین میبد آیین تکریم و معارفه رییس دادگستری شهرستان میبد در سالن فیروز اداره آموزش‌وپرورش میبد برگزار شد. 

در این مراسم علیرضا حسین‌ بیگی به عنوان رئیس دادگستری شهرستان میبد معرفی و حکم وی که از سوی آیت‌ الله آملی لاریجانی رئیس دستگاه قضا صادر شده بود به او اعطا شد.

همچنین با اهدا لوح تقدیر و هدایا از زحمات حسین دهقانی‌فیروزآبادی رئیس پیشین دادگستری شهرستان میبد نیز تقدیر شد.

گفتنی است حسین دهقانی فیروزآبادی طی حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه به عنوان مستشار دادگاه تجدید نظر استان یزد منصوب شد و طبق اعلام دفتر کل دادگستری میبد هدایای تقدیمی به آقای دهقانی به واحد میانجیگری دادگستری و انجمن حمایت از خانواده شهرستان میبد تقدیم شد که این عمل در گذشته توسط حجت‌ الاسلام علی قانعی دادستان سابق میبد با اهدای هدایا به انجمن حمایت از زندانیان پایه ریزی شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.