Skip to Contentعروسی لاکچری جدید ترین اثر محمدعلی جعفری است توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

به گزارش میبد خبر، «عروسی لاکچری» جدید ترین اثر محمد علی جعفری(نویسنده کتاب شهید حججی) با موضوع داستان کوتاه است که همزمان با ایام سی ودومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و عرضه می شود.

 
محمد علی جعفری نویسنده جوان یزدی متولد 66 است و پیش از این کتابهایی در حوزه زندگینامه داستانی شهدا و بزرگان نوشته است. «سربلند»، «قصه دلبری»، «شغل شریف»، «عمار حلب» و «خانه مغایرت» از آثار این نویسنده برجسته یزدی می باشد.
 
 
محمدعلی جعفری در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص جدیدترین اثر خود «عروسی لاکچری» بیان داشت:  موضوع کتاب عروسی لاکچری مجموعه داستان کوتاه شامل 5 داستان با زمینه مذهبی است که هر کدام موضوع جداگانه و خاص دارد که موضوع این داستان ها در فضای بومی یزد رخ داده است.
 
 
وی افزود: شروع این داستان نویسی ها از 5 سال گذشته آغاز و من در کنار کارم هر سوژه ای که به نظر می آمد آن را به صورت داستان نوشته ام و بعد از اینکه دیدم این داستان ها قابلیت کتاب شدن دارد، به فکر آن افتادم تحت عنوان «عروسی لاکچری» آن را منتشر کنم.
 
نویسنده برجسته یزدی در خصوص شخصیت های این داستان ها اظهار داشت: شخصیت های داستان ها یزدی و روایتگر برخی از رسم و رسومات یزدی ها بوده که در بستر این شهر رخ داده است. این کتاب در 85 صفحه بوده و توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.
 
جعفری در مورد بهترین نوشته خود اذعان داشت: قصه دلبری که خاطرات شهید محمدخانی از زبان همسر شهید روایت شده است بهترین اثری بوده که بنده نوشتم و مورد استقبال ویژه مخاطبان قرار گرفته است.
 
 
وی با بیان اینکه نویسندگی شغل اصلی من است و به سختی تامین کننده زندگی ام است، ابراز داشت: بیش از ده سال است کار نویسندگی را انجام می دهم و یک سال است که آثار من دیده می شود.
 
جعفری در پایان تصریح داشت: با دغدغه فرهنگی وارد وادی نویسندگی شدم و بیشتر آثارم با زمینه مذهبی و فرهنگی بوده اما با نگاهی آثار خود را می نویسم که همه اقشار جامعه بتوانند با آن مانوس و ارتباط داشته باشند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.