Skip to Content

برای حضور در همایش «عطر عاشقی»؛

«شهاب مرادی» و «میرداماد» به یزد می آیند +پوستر


همایش بزرگ «عطر عاشقی» به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد و آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) با سخنرانی «حجت الاسلام شهاب مرادی» برگزار می شود.

به گزارش میبد خبر، همایش بزرگ «عطر عاشقی» به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد و آستان مقدس امامزاده سید جعفر محمد(ع) با سخنرانی «حجت الاسلام شهاب مرادی» برگزار می شود.

این مراسم که عصر روز جمعه 14 آبان ماه 95 در آستان مقدس سید جعفر محمد(ع) برپا می شود، «حاج سید مهدی میرداماد» مراثیه سرایی می کند و اجرای این همایش را «سید رضا نواب» مجری مطرح کشور بر عهده خواهد داشت.

شعرخوانی سید محمد صادق آتشی شاعر خوشنام یزد از دیگر برنامه های این همایش است که از شبکه 5 سیما به صورت زنده پخش می شود.

یزد رسا

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.