Skip to Contentیادواره شهدای مدافع حرم شهیدان محمدحسین محمدخانی و حمید سیاهکلی مرادی و شهدای شهر بفروئیه با عنوان «یلدای شهدایی» برگزار شد.

به گزارش میبدخبر، یادواره‌ شهدای مدافع حرم شهید محمدحسین محمدخانی و شهید حمید سیاهکالی مرادی و شهدای شهر بفروئیه، با عنوان یلدای شهدایی در جوار شهید گمنام دانشکده‌ی علوم قرآنی شهرستان میبد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور دانشجویان و مردم شهیدپرور همراه بود حجت‌الاسلام مهدوی نژاد به ایراد سخنرانی پرداخت و در انتهای مراسم مداح اهل بیت حاج محمد ابراهیمیان حضار را به فیض رساند.

تابوت شهید مدافع حرم محمدحسین محمدخانی زینت بخش مراسم بود.

برگزاری نمایشگاه شهدا، فروش کتاب و لوازم‌التحریر ایرانی و اجرای سرود توسط گروه سرود «نوجوانان عاشورایی» از دیگر برنامه‌های این یادواره بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.