Skip to Content

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

«سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» با رشادت‌های خود انقلاب را برای همیشه بیمه کرد/ اقتصاد مقاومتی، تنها نسخه استقلال اقتصادی ایران اسلامی


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به نقش برجسته سپاه در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حفظ آن بیان داشت: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» با رشادت‌های خود انقلاب را برای همیشه بیمه کرد.

به گزارش میبد خبر، سردار فتح الله جمیری در جمع بازنشستگان و پیشکسوتان سپاه پاسداران شهرستان میبد ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و تبریک به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: محور تمام امور وزندگی و آخرت ما حضرت فاطمه (س) است و باید الگویی تمام مردان وزنان عالم این بانوی بزرگ باشد.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر نیز برگرفته از ائمه و فاطمه زهرا (س) است و باید قدردان این نظام و انقلاب باشیم. امام خمینی نیز هرچه داشت از حضرت فاطمه زهرا بوده است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به نقش برجسته سپاه در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و حفظ آن بیان داشت: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» با رشادت‌های خود انقلاب را برای همیشه بیمه کرد.

سردار جمیری بابیان اینکه امروز همسران و خانواده پاسداران و مدافعان حرم بزرگ‌ترین نقش را در دفاع از حریم اهل‌البیت (ع) ایفا می‌کنند، افزود: خانواده‌های پاسداران و رزمندگان بزرگ‌ترین و عظیم‌ترین نقش در انقلاب اسلامی ایفا کرده است و توانستند دستاوردهای این انقلاب را حفظ کنند.

وی خطاب به پیشکسوتان و بازنشستگان سپاه گفت: بزرگترین سرمایه شما گذشته شماست و بایستی به گذشته خود افتخار کنید و این گذشته را حفظ کنید و دفاع کنید و این را مطمئن هستیم که اگر روزی سختی و جنگ باشد بازهم شما پیشکسوتان در صحنه ها حضور خواهید یافت و شما قهرمان هستید.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: امروز مجموعه سپاه قدردان پاسداران پیشکسوت است و باید از تجربیات این افراد در صحنه‌های مختلف استفاده شود. بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت را عضو جدانشدنی سپاه هستند و ارتباط بین نسل جدید و پیشکسوتان این نهاد انقلابی همواره باید تقویت شود.

سردار جمیری بابیان اینکه اکنون انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف دستاوردهای فراوانی داشته است، عنوان کرد: امروز ما با شعار نه شرقی و نه غربی در استقلال سیاسی حرف اول را می‌زنیم و هیچ کشوری نمی‌تواند ادعا کند که مثل ایران دارای استقلال سیاسی است.

وی اذعان کرد: امروز ما هیچگونه وابستگی نظامی نداریم و به لطف خدا درزمینهٔ قدرت نظامی کاملاً خودکفا و در بهترین شرایط قرار داریم. در حال حاضر ما به یک قدرت بزرگ جهانی و منطقه‌ ای هستیم که درزمینهٔ نظامی حرفهای زیادب برای گفتن داریم.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد استقلال فرهنگی را از دیگر دستاوردهای این نظام و انقلاب دانست و تأکید کرد: اگر دولت‌های ما به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه داشتند و اقتصاد مقاومتی را اجرا می‌کردند امروز دارای یک اقتصاد مستقل بودیم و در اقتصاد نیز به استقلال می‌رسیدیم.

وی تصریح کرد: در اقتصاد نیز مشکلاتی وجود دارد و طبق فرمایشات رهبری تنها راه نجات مملکت در مقابل جنگ اقتصادی دشمن، اجرای اقتصاد مقاومتی است که اگر اقتصاد مقاومتی در کشور به صورت کامل تحقق یابد، کشورمان به سمت توسعه پایدار حرکت خواهد کرد.

سردار جمیری با اشاره به اینکه در اقتصاد کارهای خوب و مهمی شده و برخی وابستگی‌های ما قطع‌شده است، افزود: دولتمردان باید اجرای اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار دهند و مسئولان دولتی نیز باید به این امر مهم توجه کنند گرچه ما امروز در شرایط کشوری و بهداشت و غیره در یک شرایط مطلوبی هستیم اما برای رسیدن به اقتصاد صددرصدی هنوز فاصله‌ داریم.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در پایان ولایت پذیری و اطاعت محض از فرامین ولی فقیه را از جمله اعتقادات و باورهای نیروهای سپاه دانست و گفت: سپاه حامی اصلی انقلاب اسلامی و خادم نظام اسلامی است، این نهاد در دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب از مستحکم‌ترین ارکان جامعه اسلامی به‌شمار می‌رود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.