Skip to Content

در پی استعفای رئیس شورای شهر میبد؛


در پی استعفای شیخ علی آقایی، حسینعلی فلاح بعنوان رئیس جدید شورای شهر میبد انتخاب شد.

به گزارش میبد خبر، گفتنی است شب گذشته و در پی استعفای شیخ علی آقایی از این سمت، با رای تمامی اعضای شورا، حسینعلی فلاع به عنوان رئیس جدید شورای شهر انتخاب شد.

حجت الاسلام علیرضا آقایی در پی استعفا از ریاست شورای شهر میبد پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
با همت مردم و حضور پرشور آنها در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، منتخبین پنجمین دوره مشخص شدند و از اول شهریور ماه ۱۳۹۶ تا کنون که هفدهمین ماه فعالیت شوراهای جدید سپری  می شود، برنامه ریزیها و پروژه های بسیاری به سر انجام رسیده و یا خواهد رسید.
در شهرستان میبد هم شهروندان آگاه و بصیر با حضور  در پای صندوق های رأی، خواسته خود را مبنی بر آبادانی، پیشرفت و توسعه شهر بیان داشتند.
در ماههای سپری شده از پنجمین دوره شورای اسلامی شهر میبد، این افتخار نصیب شد که مسؤلیت خدمتگزاری در کسوت ریاست شورا بر عهده  بنده باشد.
در این مسؤلیت خطیر نهایت سعی و دقت لحاظ شد و با وجود تمام موانع موجود که بیشتر برخاسته از عدم هماهنگی و عدم مدیریت واحد شهری بود، الحمدلله پس از گذشت یک سال و اندی از دوره شورا، نوید ایامی روشن را متصور هستیم.
از طرفی در خصوص مسائل اجتماعی و فرهنگی همکاری های تنگاتنگی بین شورا و برخی متولیان امر، مثل دادگستری به وجود آمد که تأثیرات قابل توجهی به خصوص در حوزه خانواده حاصل شد.
این موفقیت ها باعث شد مرکزی درقوه قضاییه شکل بگیرد بنام ستادملی صبر(صلح،بخشش،رضایت)درامور خانواده و چنین واحدی در مرکز استان ایجاد گردید که حقیر به عنوان شخصیت حقیقی و عضواصلی ستاد می باشم.
به همین منظور و از آنجایی که اگر خانواده در شهر و دیار ما سالم باشد، جامعه خوب و سالمی نیز خواهیم داشت، بنده به حسب وظیفه، از سمت ریاست شورای اسلامی شهر میبد استعفا داده و از همکارانم در آن شورا می خواهم، با موافقت خود با این درخواست، مرا در مسؤلیت بسیار مشکلی که در نهاد خانواده بر عهده گرفته ام یاری رسانند.
امیدوارم در فرصت باقی مانده از زمان خدمتگزاری شورا با عضویت در کمیسیون فرهنگی و تمرکز در این حوزه با همکاری دیگر اعضای شورا و همچنین توان و استعداد واحد خانواده استان، بتوانیم گامهای بسیار مؤثری در تقویت بنیان خانواده ها برداریم که اگر این موفقیت حاصل شد، شهرهای ما نیز با وجود خانواده های خوشبخت، آباد هستند.
علاوه بر این، با وجود نیروهای کارآمد و حسن نیتی که در شورای اسلامی شهر میبد وجود دارد اطمینان دارم ایام باقی مانده بسیار پرفروغ باشد و ان شاءالله با یاری پرودگار متعال و توکل بر ذات ربوبیش و همچنین همکاری و همیاری شهروندا،ن نتایج روشنی به دست خواهد آمد.

علیرضا آقایی میبدی

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.