Skip to Content

دبير ستاد دهه فجر استان یزد:

«حجت الاسلام ابوترابی» ۲۲ بهمن در یزد سخنرانی می کند


دبيرستاد دهه فجر استان يزد گفت: نائب رئيس محترم مجلس شوراي اسلامي سخنران راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در یزد خواهد بود.

به گزارش میبدخبر به نقل از یزد رسا؛ سعيد زارع ضمن تبریک فرا رسيدن ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: خوشبختانه ستاد دهه فجر شهرستان یزد با هماهنگي هاي لازم جهت اجراي برنامه هاي باكيفيت و مناسب در ايام الله دهه فجر موفق عمل نموده است.


جانشين شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي استان گفت: سخنران ویژه این مراسم حجه الاسلام و المسلمین سید محمد حسن ابوترابی‌ فرد نایب رئیس  محترم مجلس شوراي اسلامي خواهند بود.


دبير ستاد دهه فجر استان گفت: ایستگاههای فرهنگي، صلواتي ، نمایشگاه نقاشي کودکان ، اجرای سرود ۱۳۵۷ نفر از دانش آموزان و قرائت قطعنامه از برنامه هاي جنبي راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهر يزد خواهد بود.

 

زارع تصریح کرد: در پایان از مردم متدین و همیشه در صحنه دیار دارالعباده یزد در خواست می شود تا با حضور باشکوه خود یک بار دیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و رهبری اعلام و دشمنان نظام و انقلاب را نا امید سازند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.