Skip to Content

در لیگ والیبال جام شهدای میبد

«تیم سادات ده آباد» میبد قهرمان مسابقات شد


«تیم سادات ده آباد» میبد با غلبه بر وحدت شهیدیه به مقام قهرمانی مسابقات والیبال جام شهدای میبد دست یافت.

به گزارش میبد خبر، در دی ماه سال 1395 سری مسابقات لیگ والیبال جام شهدای میبد  شروع و در اردیبهشت ماه سال 1396 به پایان رسید.

در این لیگ 8 تیم از محلات میبد حضور داشتند که بازی ها به صورت دوره ای،برگزار شد و در پایان لیگ 4 تیم اول شامل آریا، وحدت شهیدیه، محمودآباد ما و سادات ده آباد به پلی آف راه یافتند.

بازی نهایی لیگ والیبال یادواره شهدای میبد در روز پنج شنبه مورخ 96/2/28 در سالن ورزشی شهید چمران ما بین تیم های سادات ده آباد و وحدت شهیدیه برگزار شد که در پایان تیم سادات ده آباد توانست با حساب سه بر صفر تیم وحدت شهیدیه را شکست دهد و قهرمان لیگ شود.
تیم وحدت شهیدیه و محمودآباد ما به ترتیب در رده های دوم و سوم لیگ قرار گرفتند. 
انتهای پیام/ادرای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.