Skip to Content


«برجام را خدا آورد»حذف شد! + فیلم


در حالی که حسن روحانی در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران برجام گفته بود:« می‌گویند با برجام دولت برای ملت رفاه بیاورد، مگر ما برجام را آورده‌ایم؟ ما خادم مردم هستیم، برجام را خدا آورد» سایت رسمی ریاست‌ جمهوری جمله «برجام را خدا آورد» را از متن سخنرانی او حذف کرده است.   Video Player   ۰۰:۰۰ Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds. ۰۰:۰۰ rohanii.mp۴ | دانلود فیلم     

در حالی که حسن روحانی در مراسم تقدیر از دست‌اندرکاران برجام گفته بود:« می‌گویند با برجام دولت برای ملت رفاه بیاورد، مگر ما برجام را آورده‌ایم؟ ما خادم مردم هستیم، برجام را خدا آورد» سایت رسمی ریاست‌ جمهوری جمله «برجام را خدا آورد» را از متن سخنرانی او حذف کرده است.
 
Video Player
۰۰:۰۰
۰۰:۰۰
 
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.