Skip to Content

از شب گذشته؛

«باران» لب خشک کویر یزد را نمناک کرد/«امواج ناپایدار جوی» تا اوایل هفته آینده میهمان یزدی ها


از ابتدای نیمه شب گذشته بارش باران در شهرهای استان یزد چون تفت، یزد، میبد و مهریز طراوت بهاری را برای مردم سرزمین کویر به ارمغان آورد.

به گزارش میبد خبر، از ابتدای نیمه شب گذشته بارش باران در شهرهای استان یزد چون تفت، یزد و مهریز تراوت بهاری را برای مردم سرزمین کویر به ارمغان آورد.

طبق پیش بینی اداره کل هواشناسی استان یزد وبر اساس تحلیل نقشه های پیش یابی هواشناسی، با رسیدن موج جبهه ای نا پایدار به استان یزد، از عصر دویروز مورخ 14 اردیبهشت لغایت روز سه شنبه مورخ 15 اردیبهشت به ویژه در طول روز سه شنبه در بعضی از ساعات وزش باد شدید گرد و خاک و در پاره ای از مناطق رگبار توأم با رعد و برق پیش بینی می شود.

استان تا اوایل هفته آینده تحت تأثیر امواج ناپایدار جوی خواهد بود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.