Skip to Content

آیت الله اعرافی:


آیت الله اعرافی در خطبه های نماز جمعه با تاکید مجدد بر موضوع عدالت در حوزه های انتخابیه تصریح داشت: اولویت مهم و مورد مطالبه ما، داشتن نماینده مستقل برای حوزه انتخابیه میبد می باشد.

به گزارش میبد خبر، آیت الله علیرضا اعرافی در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته میبد با تاکید بر ضرورت بازخوانی انقلاب و دشمن شناسی بیان داشت: امروز در برابر دشمنی های سنگین و نقشه های بسیار خطرناکی قرار داریم که جز با آگاهی، بصیرت، بازخوانی انقلاب و دستاوردهای آن و دشمن شناسی نمی توان از این موانع و خطرات به سلامتی عبور کرد.

وی افزود: «انقلاب زدایی» مهمترین هدفی است که دشمنان دنبال می کنند که این موضوع با یجاد روحیه یاس و نا امیدی در جامعه و بویژه جوانان و با ترفندهای مختلف توسط دشمنان پیگیری می شود.

آیت الله اعرافی نفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و کوچک نشان دادن توانایی های ملت، بزگ نمایی ضعف ها و توانایی های دشمن، تطهیر آمریکا،اسرائیل و رژیم ستم شاهی در داخل کشور، کوچک شمردن اصل ولایت فقیه، نفوذ در ارکان قدرت و سست کردن دستگاه های مسئول را در وسط میدان مقاومت از جمله مواردی برشمرد که توسط دشمنان انقلاب اسلامی و برخی افراد فریب خورده برای ایجاد یاس و ناامیدی در ملت بزرگ و مقاوم ایران دنبال می شود.

امام جمعه میبد آمریکا را بزرگترین دشمن ملت ها در طول تاریخ معاصر برشمرد و تصریح داشت: کسانی فکر نکنند که ما از سر انتقام جویی، نا آگاهی و کم اطلاعی در برابر آمریکا ایستاده ایم یا فریاد می زنیم این یک حقیقت عریان در عالم معاصر است که آمریکا پس از جنگ جهانی دوم به دنبال سیطره بر همه عالم می باشد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور غارت منابع و معادن کشورهای عالم بدون پرداخت بهای آن، جنگ افروزی پیوسته، جاسوسی های بسیار زشت علیه منافع ملتها، کودتاهای پیوسته، اشغال، تحریم و استقلال زدایی از کشورها، شنکنجه آزادیخواهان جهان، تامین دیکتاتورها، حمایت از آپارتاید و تبعیض نژادی های جنسیتی و ملیتی و از همه مهمتر ایجاد اسرائیل نامشروع را از جمله مهمترین تجاوزها و تعرض های آمریکا در طی 70 سال اخیر به ملت های جهان برشمرد.

وی با تاکید بر این موضوع که انتقال پایتخت آمریکا به قدس شریف و اصل وجود اسرائیل بزرگترین خیانت به مسلمین جهان می باشد، اظهار داشت: روز قدس آمده ایم به مسئولان بگوییم که محکم ایستاده و رادت داشته باشند و در برابر اروپاییها قاطع بوده و شرایط رهبری را محکم به آنها اعلام کنند وآمادگی لازم را جهت غنی سازی در سطوح بالاتر را داشته و از سپر مقاومت و صنایع دفاعی و موشکی صیانت کنند که اگر در این زمینه کوتاهی کنند دشمنان بر ما رحم نخواهند کرد.

آیت الله اعرافی راه حل غلبه بر دشمنان و توطئه آنان در شجاعت، مقاومت، حکمت، هوشمندی، ارزیابی درست از دشمن، انسجام درونی، وحدت میان اقشار ملت، آمادگی برای پیشرفت و اقتصاد مقاومتی دانست.

وی در پایان سخنان خود با شاره به اصلاح حوزه های انتخابیه در استان اذعان داشت: با تامین عدالت در حوزه های انتخابیه زمینه جریان عدالت در استان فراهم می شود و در شهرهای جنوبی استان این ماجرا باید به گونه ای باشد که حق انتخاب و زمینه رقابت برای آنها نیز مهیا شود.

امام جمعه میبد با اشاره به جمعیت بالای میبد و ظرفیت های این شهرستان بیان داشت: انتظار می رود شهرستان میبد به خاطر جمعیت بالای آن و وجود صنایع و ظرفیت های متعدد فراوان دارای یک نماینده مستقل در مجلس باشد.

آیت الله اعرافی در پایان تصریح داشت: توجه به کالای داخلی، مشارکت همگانی برای پیشرفت و توسعه میبد و استمرار حرکت خداپسندانه خیران در رسیدگی به فقیران، تولید و اشتغال، توجه به زیرساخت های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و بهداشت و درمان از اموری است که باید بیش از پیش به آنها توجه داشت.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.