Skip to Content

مدیر بیمارستان میبد عنوان کرد؛

«امیرعلی» اولین نوزاد میبدی که در سال 97 به دنیا آمد/ ولادت 22 نوزاد دختر و پسر از ابتدای سال تا کنون در بیمارستان میبد


مدیر بیمارستان میبد بیان داشت: «امیرعلی» نام نوزاد پسری است که روز یکم فروردین ماه سال 97 در بیمارستان میبد متولد شده است.

ذبیح الله برجسته مدیر بیمارستان جعفر صادق(ع) میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر در رابطه با اولین نوزاد متولد شده سال 97 بیان داشت: «امیرعلی» اولین نوزادی که ساعت 00:15 بامداد روز اول فروردین سال 1397 در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد متولد شد.

وی افزود: «پرنیا» اولین نوزاد دختر میبدی نیز در ساعت 1:05 بامداد روز اول فروردین سال 1397 در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد متولد شده است.

برجسته در پایان اظهار داشت: از ابتدای سال 97 تا کنون 22 نوزاد در بیمارستان امام جعفر صادق(ع) میبد متولد شده اند که از این تعداد 8 نوزاد پسر و 14 نوزاد دختر می باشند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.