Skip to Content

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس:

«احمد شهید»؛ بلندگوی کثیف استکبار در احیای حاکمیت بربریت است/«گزارش احمد شهید» مصداق«کبوتر با کبوتر باز با باز»


سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به گزارش «احمد شهید» گفت: احمد شهید این آدم کثیف و حیوان صفت از هویت انسانی خود سقوط کرده و مردم حسینی و عاشورایی ایران را نمی‎شناسد و به عنوان بلندگوی کثیف استکبار جهان قصد دارد هویت بشر را ساقط و بربریت را برانسان حاکم کند.

به گزارش یزد رسا، سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس در گفتگو با خبرنگار یزد آوا، با اشاره به گزارش اخیر «احمد شهید» در خصوص حقوق بشر در ایران ، احمد شهید را فردی خود فروخته، مغرض و بی دین خواند که از دین کمترین اطلاعی ندارد.

دخیل عباس زارع‌زاده با اشاره به بخشی ازگزارش احمد شهید در خصوص نادیده گرفته شدن حقوق همجنسگرایان در ایران تصریح کرد: همجنس بازی مخصوص کشورهایی است که بویی از دین و خدا و انسانیت نبرده‌اند در صورتی که  زیرساخت نظام جمهوری اسلامی ایران اسلام ناب و همه موجودیت آن واژه های مقدس قرآن است و مردم با 98 درصد آرا به اسلامی بودن آن رای دادند.

وی با بیان اینکه اسلام دارای محرماتی است که با فطرت بشر همسو و همراه است ادامه داد: احمد شهید این آدم کثیف و حیوان صفت از هویت انسانی خود سقوط کرده و مردم  حسینی و عاشورایی ایران را نمی‎شناسد و به عنوان بلندگوی کثیف استکبار جهان قصد دارد هویت بشر را ساقط و بربریت را برانسان حاکم کند.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور خاطر نشان کرد: مردم قرن 21 مردمی دین گرا و حریت طلب هستند که نمونه آن را در نفوذ نامه مقام معظم رهبری در جهان غرب مشاهده کردیم و افرادی چون احمد شهید نمی توانند انسان امروز را از هویت خود منصرف کنند.

زارع زاده تأکید کرد: از قوه قضائیه می‌خواهیم اینگونه افرادی را که از تریبون و رسانه علیه ارزش‌های انسانی اقدام می‌کنند مورد تعقیب قرار دهد و با برخورد جدی، آنها را مجازات کند.

وی با اشاره به ارائه گزارش مغرضانه «احمد شهید» در آستانه مذاکرات هسته‌ای تصریح کرد: غربی‌ها که از طریق مسائل هسته‌ای نتوانستند به ایران فشار بیاورند به دنبال دریچه‌های دیگر از جمله حقوق  بشر برای بهانه‌جویی هستند و  می‌خواهند از این طریق به ایران فشار بیاورند و جوسازی کنند.

نماینده مردم ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد:  با شروع مذاکرات هسته ای هم مقام معظم رهبری و هم کسانی که دستی بر سیاست دارند این نکته را یادآور شدند که غرب به دنبال مسائل هسته ای نیست بلکه دنبال اصول و ارزش‌های ماست.

زارع زاده تصریح کرد: غربی‌ها که با اوج اعتمادسازی ایران در زمینه هسته ای مواجه شدند و اکنون پاسخی به دنیا ندارند، با این گزارش و به بهانه حقوق بشر قصد سنگ اندازی در مذاکرات را دارند چرا که آن ها تنها به دنبال اصول و هویت نظام اسلامی هستند و از نفوذ معنوی جمهوری اسلامی در دنیا می‌ترسند.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه گزارش «احمد شهید» با استناد به صحبت‌های منافقان و معاندان نظام جمهوری اسلامی ایران ارائه شده است، افزود: احمد شهید خود معاندی تمام عیار است و مصداق «کبوتر با کبوتر باز با باز» در این گزارش به صحبت‌های کسانی استناد کرده که از هم طیف خود او باشند.

وی با بیان اینکه گزارش احمد شهید در نظام ما هیچ جایگاهی ندارد، تصریح کرد: نه تنها این گزارش پشیزی ارزش ندارد که حتی خود احمد شهید نیز ارزشی ندارد و صدها نمونه از این گزارش‌ها مانند پرزدن مگس بر روی نجاست است.

زارع زاده به لشکر کشی «ملاوردی» معاون زنان و خانواده رئیس جمهور به نیویورک برای شرکت در کمیسیون حقوق زن نیز اشاره داشت و گفت: نفس این لشکرکشی به کشوری که برای زن هویتی قائل نیست و تنها او را وسیله‌ای برای لذت جویی مردم می‌داند درست نبود چه برسد به اینکه اعضای این گروه افرادی مسئله دار با عقاید فمینیستی باشند.

نماینده بزرگترین حوزه انتخابیه کشور تصریح کرد: این حرکت نه تنها هویت زن را باز تعریف نمی‌کند بلکه دستاویزی برای کسانی چون احمد شهید است تا به ارائه چنین گزارشاتی بپردازند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.