Skip to Content

تصاویر:

«آب و جارو» ی معابر گردشگری شهر بدست مسئولین میبد


بمناسبت روزگردشگری، برنامه ای با عنوان «آب و جارو» برگزار شد که مسئولین میبدی در حرکتی نمادین همگام با شهروندان به پاکسازی مسیرهای گردشگری بافت تاریخی میبد پرداختند.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری ، بمناسبت روزگردشگری، برنامه ای با عنوان «آب و جارو» بمنظور پاکسازی مسیرهای گردشگری بافت تاریخی میبد انجام شد.

این برنامه با همکاری انجمن ياوران فرهنگي ميبد، پايگاه پژوهشي شهر تاريخي ميبد و اداره ميراث فرهنگي، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اجرا گردید .
لازم به ذکر است در این مراسم فلاح فرماندار، نقیبی زاده شهردار، تعدادی از مسئولین اداره میراث فرهنگی یزد و میبد و جمعی از شهروندان به پاکسازی مسیرهای بافت تاریخی پرداختند
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 3.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.