گفتگو گفتگو

رئیس اداره ورزش و جوانان میبد:
دعوت از فارغ التحصیلان و متخصصان علم ورزش به عرصه ورزش شهرستان/ پیشرفت در تکمیل پیست های سوارکاری و موتورسواری میبد
بررسی وضعیت ورزش میبد در گفتگوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با میبد خبر.
گفتگوی میبد خبر با کارآفرین نمونه میبد؛
احیای هنر زیلوبافی میبد و لزوم توجه بیشتر مسئولین
وی گفت: من به عنوان یک شهروند عادی و دلسوز، با وجود اینکه هیچ منابع مالی و مسئولیتی در اختیارم نبود، «با تلاش اندکی» توانستم هنر زیلوبافی میبد را تا حدودی احیا کنم، پس بدانیم مسئولین ما بشدت کوتاهی می کنند که برخی هنرهای میبد در حال نابودی است...
گفتگوی میبد خبر با سرپرست مرکز بهداشت میبد؛
هنوز هیچ مورد از ابتلا به آنفولانزای H1N1 در میبد گزارش نشده است
دکتر کلانتری بیشترین گروه در معرض خطر را افراد مبتلا به بیماری های قلبی وعروقی ، بیماران سرطانی ، بیماران پیوندی(کلیه ، کبدو...) و زنان باردار دانست و سفارش کرد که این افراد از رفت وآمد های غیر ضروری پرهیز کنند.
گفتگو:
سالنی پر از خالی برای «دهانی پر از کلاغ»! + تصاویر
پس از پنج شب از اجرای تئاتر «دهانی پر از کلاغ» در میبد، همچنان شاهد صندلی های خالی سالن برگزاری این نمایش هستیم. گفتگوی میبد خبر با سرپرست این گروه تئاتر را بخوانیم.
در آستانه روز کارگر:
گفت و شنود میبد خبر با کارگر سنتی ترین کار دنیا "خشت مالی"
... حدود 14 سال است که برای میراث فرهنگی کار میکنم اما متاسفانه هر سال که مرا بیمه میکردند، تا زمانی که سرکار بودم بیمه من هم رد میشد ولی سه ماه زمستان که یخ بود و نمیشد کار کرد، بیمه من هم قطع میشد و این قطعی که پیش می آمد برای بازنشستگی مورد قبول...
در گفتگو با رئیس اداره ورزش و جوانان میبد بررسی شد:
استخر شهیدیه میبد و مشکلات پیش رو / دعوت از بخش خصوصی برای مشارکت در تکمیل پروژه استخر شهیدیه
... از اولویت های این اداره در سال 94 را تکمیل این استخر دانست و از بخش خصوصی برای مشارکت در این پروژه دعوت بعمل آورد
نویسنده مستند فیلم شهید ابراهیمی در گفتگو با میبد خبر:
مستند فیلم شهید ابراهیمی در دست تدوین است/ اکران فیلم قبل از رمضان امسال + تصاویر پشت صحنه
نویسنده و تهیه کننده مستند فیلم «شهید ابراهیمی» در گفتگو با خبرنگار میبد خبر از اکران این فیلم، قبل از رمضان امسال خبر داد.
گفتگوی آفتاب یزد با مردی که مرداد سال ۵۷ حامل پیام ایران برای امام...
شهادت امام موسی صدر را باور نمی‌کنم
می‌گوییم شاد‌ترین روز زندگانی‌ات؟ می‌گوید: روزی که چهره به چهره با امام موسی صدر مواجه شدم و می‌گوییم اگر به فرض محال هم اکنون از در خانه وارد شود؟ می‌گوید: قطعا سجده شکر به جای خواهم آورد و دست و رویش را خواهم بوسید.
توافق نهایی با آمریکا نیست با ۱+۵ است و یک مرحله‌ای خواهد بود/احتمال تمدید مذاکرات منتفی است/توافق نهایی به تصویب شورای امنیت می‌رسد
عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته‌ای با بیان اینکه به همه طرف‌های مقابل گفته‌ایم که دنبال توافق یک جا هستیم، گفت: اگر بتوانیم به تفاهم برسیم تا دهم تیر فرصت داریم آن را نهایی کنیم و حتما در «یک مرحله» این کار انجام خواهد شد.
گفتگو با عباس اسلامی تنها مسگر شهرستان میبد
شغل های زرگری، رنگ ریزی و مسگری جزو مشاغل خیلی خوب به حساب می آمد و کسانی که این شغل ها را داشتند دخترانشان خواستگاران زیادی داشت
گفتگو با یک خانواده قزوینی در میبد
فاطمه که به خاطر بیماری صرعش نتوانسته بود پا به پای هم سن و سالانش ادامه تحصیل دهد اکنون با پشتکار درس می خواند و نقاشی می کشد او در دنیای کودکانه خود گاهی پرنسس می شود گاهی کدبانوی خانه. از مصاحبه با این خانواده هنرمند لذت بردیم.
نمایش 12 - 22 از 161 نتیجه
آیتم در هر صفحه 11
از 15