گفتگو گفتگو

اگر فانی استیضاح می شد با 200 رای عزل می شد/ اسنادی دارم که انتشار آن برای دولت، فانی و حتی خانواده آنها مشکل ساز است/ آمادگی مجلس برای استیضاح فانی را مجبور به استعفای محترمانه کرد
با بیان اینکه فانی اشتباهات زیادی در بحث صندوق ذخیره انجام داد گفت: اسنادی در دست دارم که در صورت کلید خوردن استیضاح فانی، همه آنها را اعلام می کردم و این مسائل برای دولت، آقای فانی و حتی خانواده های آنها اصلا خوب نبود؛ چندین بار اعلام کردیم اما در...
تفاوت کیفیت و دستگاه های جایگاه های بنزین صحت ندارد/ مردم در ساعات خنک سوخت گیری کنند
رییس کانون انجمن های صنفی جایگاه داران کشور هر گونه دخل و تصرف در بنزین جایگاهها و هوافروشی به مردم را رد کرد و گفت : تبخیربنزین در کشور بیش از کشورهای دیگر است که به نوع فراورده تولید شده در داخل بازمی گردد.
گفتگو با مدیر و مجری طرح حفظ یکساله قرآن کریم در میبد
طرح حفظ یکساله قرآن کریم در میبد، فرصتی بی نظیر برای عاشقان کلام وحی
به مناسبت مراسم افتتاحیه اولین دوره طرح حفظ یکساله قرآن کریم، مصاحبه ای با حجت الاسلام حسینی زاده مدیر و مجری طرح حفظ یکساله قرآن کریم در میبد برگزار کردیم که به تشریح مزایا و ویژگی های این طرح ویژه در میبد پرداخت.
گزارش اختصاصی میبد خبر؛
گفتگو با کارباف میبدی/ احیای هنر دستی کاربافی در میبد
کاربافی یکی از صنایع نساجی سنتی است که در شهر تاریخی میبد بافته می شود. این هنر دستی که به «کارتوفی»، «کارششوک» و « کارکرباس» معروف است و هنرمندان میبد از روزگار دور تا به حال در خانه می بافتند.
امام جمعه میبد:
گفتمان جریان شیخ زکزاکی با این هجمه ها و حملات، فروکش نخواهد کرد
امام جمعه میبد، حرکت شیخ زکزاکی در نیجریه را جریانی فکری و معرفتی و در جهت مصالح کشور نیجریه خواند و تاکید کرد: گفتمان جریان شیخ زکزاکی، بر پایه های عقلانی و معرفتی استوار است و هرگز با این هجمه ها و حملات، فروکش نخواهد کرد.
رئیس اداره ورزش و جوانان میبد:
دعوت از فارغ التحصیلان و متخصصان علم ورزش به عرصه ورزش شهرستان/ پیشرفت در تکمیل پیست های سوارکاری و موتورسواری میبد
بررسی وضعیت ورزش میبد در گفتگوی رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان با میبد خبر.
گفتگوی میبد خبر با کارآفرین نمونه میبد؛
احیای هنر زیلوبافی میبد و لزوم توجه بیشتر مسئولین
وی گفت: من به عنوان یک شهروند عادی و دلسوز، با وجود اینکه هیچ منابع مالی و مسئولیتی در اختیارم نبود، «با تلاش اندکی» توانستم هنر زیلوبافی میبد را تا حدودی احیا کنم، پس بدانیم مسئولین ما بشدت کوتاهی می کنند که برخی هنرهای میبد در حال نابودی است...
گفتگوی میبد خبر با سرپرست مرکز بهداشت میبد؛
هنوز هیچ مورد از ابتلا به آنفولانزای H1N1 در میبد گزارش نشده است
دکتر کلانتری بیشترین گروه در معرض خطر را افراد مبتلا به بیماری های قلبی وعروقی ، بیماران سرطانی ، بیماران پیوندی(کلیه ، کبدو...) و زنان باردار دانست و سفارش کرد که این افراد از رفت وآمد های غیر ضروری پرهیز کنند.
گفتگو:
سالنی پر از خالی برای «دهانی پر از کلاغ»! + تصاویر
پس از پنج شب از اجرای تئاتر «دهانی پر از کلاغ» در میبد، همچنان شاهد صندلی های خالی سالن برگزاری این نمایش هستیم. گفتگوی میبد خبر با سرپرست این گروه تئاتر را بخوانیم.
در آستانه روز کارگر:
گفت و شنود میبد خبر با کارگر سنتی ترین کار دنیا "خشت مالی"
... حدود 14 سال است که برای میراث فرهنگی کار میکنم اما متاسفانه هر سال که مرا بیمه میکردند، تا زمانی که سرکار بودم بیمه من هم رد میشد ولی سه ماه زمستان که یخ بود و نمیشد کار کرد، بیمه من هم قطع میشد و این قطعی که پیش می آمد برای بازنشستگی مورد قبول...
در گفتگو با رئیس اداره ورزش و جوانان میبد بررسی شد:
استخر شهیدیه میبد و مشکلات پیش رو / دعوت از بخش خصوصی برای مشارکت در تکمیل پروژه استخر شهیدیه
... از اولویت های این اداره در سال 94 را تکمیل این استخر دانست و از بخش خصوصی برای مشارکت در این پروژه دعوت بعمل آورد
نمایش 12 - 22 از 166 نتیجه
آیتم در هر صفحه 11
از 16