گفتگو گفتگو

احمدی مقدم:
رهبری اجازه برخورد جدی با موسوی و کروبی را ندادند
فکر می کنید برای افرادی که چنین فتنه ای (فتنه 88) را به پا کردند و کارهایی که کردند حصر خانگی کافی بود؟!. قطعا در هر جای دنیا چنین اتفاقی می افتاد با عوامل آن برخورد خیلی شدیدتری می کردند. اما چرا نشد؟
اعلام آمادگی آیت الله خرازی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری
دبیرکل "حزب الله ایران" آیت الله خرازی خبر از کاندیداتوری خود در انتخابات ریاست جمهوری دادند، ایشان در مصاحبه ای که با سایت قانون داشته اند با بررسی اجمالی شرایط فعلی، به اعلام برخی از دیدگاه ها و مواضع خود پرداخته اند که در ادامه بخشی از این مصاحبه...
واکنش یحیی زاده به"یک خانواده محترم"
نمیتوان به سادگی ازاشتباه صداوسیما گذشت
به گزارش میبد خبر؛ یحیی زاده در گفت و گو با خانه ملت با یادآوری پذیرش اشکالات محتوایی فیلم " یک خانواده محترم" از سوی مسئولان صداوسیما گفت: بر فرض هم که مسئولان عذرخواهی کنند، اما این فیلم در خارج از ایران نمایش داده شده و ذهنیتی را در مخاطبان خارجی...
شاهان عربي واسطه تهديد ايران بودند
رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: برخي از کشورها از جمله شاهان عربي به ايران مي آمدند، تا ايران را تهديد کنند.
حدادعادل در پاسخ ‌به 13 سئوال کلیدی دانشجویان مطرح کرد
تأیید دیدار با آیت‌الله مهدوی‌کنی و قالیباف/ دلیل مخالفت با طرح سئوال از رئیس جمهور
رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: دلیل مخالفت ما با طرح سئوال از رئیس‌ جمهور تجربه قبل و روحیه وی در نحوه پاسخگویی بود که احتمال می‌دادیم ضرر این طرح بیشتر از نفع آن است اما مجلس به استدلال ما توجه نکرد.
یحیی زاده در گفتگو با تابناک:
این فوتبال باید تعطیل شود !
سید جلال یحیی‌زاده، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی گفت:اگر با من بود می گفتم که فوتبال را باید دو سه سال تعطیل کرد.
معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش میبد در گفت و گو با میبد خبر
درخشش نوجوانان میبدی در مسابقات قرآنی
فلاخ در گفتگو با میبد خبر با اشاره به موفقیت دانش آموزان در طرح استانی نور گفت: در سال گذشته با اجرای این طرح مقام اول استانی را از آن خود کردیم و در بین 20 نفر حافظ کل قرآن 17 نفر میبدی بودند.
گفتگوی جوانی با بوتیا
انتخاب مشایی دخالت در وزارت خارجه است
جوانی با بیان این که انتخاب مشایی به عنوان رییس دبیرخانه جنبش غیرمتعهد ها دخالت در امور وزارت خارجه است عنوان کرد: با انتخاب مشایی ضمن ارتقا جایگاه شغلی وی امکان کاندیداتوری وی بدون استعفا نیز مهیا شده است.
گفتگوی خواندنی استاد طراز یزدی با میبدخبر
پیشرفت گروههای قرانی میبد مخصوصا در زمینه صوت و لحن و کسب دستاوردهای ستودنی که طبق گفته قرآن آموزان بخشی از این افتخارات متاثر از حضور استاد طراز یزدی است بهانه ای شد تا گزارشگر امور فرهنگی میبدخبر این گفتگو را ترتیب دهد.
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی
طرح سئوال از رییس جمهور اصلاً به صلاح نیست
من قبل ازفرمایشات معظم له نیز درگفتگو بابعضی همکاران ودرچند مصاحبه،طرح سئوال از رییس جمهور رادرشرایط فعلی مفید ندانستم ومعتقدم اگر دراین زمینه ودراین اوضاع واحوال تعامل جای تقابل رابگیرد،برای مردم عزیز وصبور ما دررفع مشکلات آنها موثر خواهد بود.
مسئول مجمع همگرایی جوانان میبد
مواضع مجمع درانتخابات روشن ودر راستای منویات مقام معظم رهبریست
مسئول مجمع همگرایی جوانان میبد در گفت و گو با میبد خبردر رابطه با حضور در انتخابات شوراها گفت : یکی از گزینه های موثر در رشد و توسعه شهرستان ،عملکرد شوراها می باشد واز رسالتهای مجمع حضور و همکاری برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات و پیشرفت همه جانبه...
نمایش 155 - 165 از 166 نتیجه
آیتم در هر صفحه 11
از 16