Skip to Contentشهرستان میبد روز سه شنبه شاهد رونمایی از یک خودروی قدیمی بازسازی شده بود که اولین مسافران خود را از مسیر فرمانداری تا یخچال خشتی میبد جابجا کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از نارین نیوز، با حضور سیدحسینی معاون عمرانی استاندار یزد، فلاح فرماندار میبد و جمعی از مسئولان شهرستان، از یک دستگاه اتوبوس قدیمی مدل 1940 که به تازگی در شهرستان میبد بازسازی شده رونمایی شد.

این اتوبوس قدیمی که به "یواش تور میبد" معروف شده، در مسیر گردشگری میبد از فرودگاه آلمان ها به سمت مسیرهای تاریخی شهر به جابجایی مسافران و مهمانان نوروزی می پردازد.

گفتنی است این اتوبوس ماک، با هزینه ای نزدیک به نهصد میلیون ریال و به همت شرکت تعاونی دهیاریهای شهرستان میبد باسازی و تعمیر شده است.

یواش تور میبد (3)

یواش تور میبد (1) یواش تور میبد (2)

یواش تور میبد (4)

 
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.