بازگشت به صفحه کامل

سرمربی تیم صنایع میبد؛

کم تجربگی بازیکنان باعث از دست رفتن موقعیت ها شد/ شناختی از حریفانمان نداریم


سرمربی تیم صنایع میبد گفت:با اضافه شدن بازیکنان جدید و تمرینات بیشتر ، روزهای خوبی را برای فوتسال میبد رقم میزنیم.

به گزارش میبد خبر، رضا عقابی سرمربی تیم صنایع میبد در خصوص شکست روز گذشته تیم فوتسال صنایع میبد گفت: تیم فاخر شیراز در هفته دوم لیگ دسته دوم فوتسال کشور در طول بازی با خلق یک موقعیت گل توانست پیروز مسابقه باشد.

عقابی افزود: تیم فوتسال صنایع میبد بازی بسیار خوب و تماشایی را به نمایش گذاشت، ولی به دلیل از دست دادن موقعیت‌ها و کم تجربگی جوانان تیم نتوانستیم به گل برسیم.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات تیم صنایع میبد اضافه شدن چند بازیکن جدید به این تیم است گفت: تیم صنایع میبد بسیار دیر شروع به یار گیری و تمرین کرد و چند هفته‌ای بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شدند که با تیم هماهنگ نیستند، ولی از عملکرد و نحوه بازی اعضا تیم راضی هستم.

سرمربی تیم صنایع میبد با اشاره به اینکه تیم صنایع میبد نیاز به فرصت بیشتری دارد افزود: امیدوارم بازیکنان تیم ما بتوانند در بازی هفته آینده بازی بهتری را در مقابل حریف به نمایش بگذارند و دست پر از زمین مسابقه خارج شوند.

رضا عقابی مسابقه هفته آینده تیم خود را در برابر سیرجان دانست و گفت: به دلیل تازه تاسیس بودن باشگاه هیچ اطلاعی از تیم سیرجان و تیم‌های مقابل خود نداریم.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.