Skip to Content

مدیر توزیع برق شهرستان میبد:


مدیر توزیع برق شهرستان میبد گفت: پیک مصرف برق استان یزد ۸۶۰ مگاوات می‌باشد که ۱۰۶ مگاوات آن مربوط به شهرستان میبد است.

به گزارش میبد خبر، حمیدرضا عدل ثانی در خصوص مصرف برق در میبد بیان داشت: با توجه به اینکه دوماه تیر ومرداد پیک فصلی بار محسوب می‌شود پیک مصرف برق استان یزد ۸۶۰ مگاوات می‌باشد که ۱۰۶ مگاوات آن مربوط به شهرستان میبد است که از این رقم ۹۰ مگاوات آن دربخش صنعت است و درحدود ۱۵ درصد از این انرژی در میبد مصرف می‌شود.

عدل ثانی  افزود:  اوج ساعات مصرف برق شهرستان میبد در روز از ساعت ۱۱ صبح الی۴ عصر و در شب ازساعت ۷ الی ۲۳ می‌باشد 

وی گفت: خوشبختانه در استان وشهرستان میبد کمبود انرژی نداریم وبا مدیریت مصرف برق تاکنون خاموشی و قطعی برق نداشته ایم و چنانچه این مدیریت ادامه داشته باشد قطعی وخاموشی نخواهیم داشت.

مدیر توزیع برق شهرستان میبد در ادامه با بیان اینکه بیش از ۵۲ هزار انشعاب فعال در سه بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن داریم تصریح کرد:مشترکین فعال در دو بخش عادی و قردادی می‌باشند که غالب مشترکین عادی هستند و برخی دیگر از مشترکین در بخش تجاری مسکونی صنعتی وکشاورزی می‌باشند.

وی با اشاره به اینکه بیشترین مصرف برق شهرستان درحوزه صنعت می‌باشد بیان داشت: با همکاری فرماندار ومدیریت توزیع برق شهرستان تفاهم نامه و طرح‌های مشارکتی با برخی از صنایع منعقد شده است که در صورتیکه صنایع مصارف خود را متناسب با اعلام مدیریت برق کاهش دهند پاداش‌هایی برای آن‌ها در نظر گرفته و در قبوض برق آن‌ها اعمال می‌شود.

انتهای پیام/ 

میبدنیوز
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.