Skip to Contentدرگذشت سردار جانباز حاج حبیب برزگری که عمر شریفش را در راه اعتلای اسلام و انقلاب و پیروی از ولایت گذراند موجب تأثر و تأسف گردید.

به گزارش میبدخبر، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد در پیامی درگذشت حاج حبیب برزگری رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:
 
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
 
درگذشت سردار جانباز حاج حبیب برزگری که عمر شریفش را در راه اعتلای اسلام و انقلاب و پیروی از ولایت گذراند موجب تأثر و تأسف گردید. این جانباز عزیز سلامتی اش را در جبهه های نبرد و بمباران های شیمیایی استکبار فدا نمود هرگز لب به شکوه و شکایت نگشود و جسم زخم دارش را بهانه ای برای افتخاراتش در جبهه قلمداد نکرد. درود خدا بر او و بر برادر شهیدش و بر خانواده ایشان که صبر و استقامت پیشه خود کرد؛ خداوند روح این عزیز از دست رفته را با موالیان گرامش محشور فرماید و غفران و رحمت خود را نثارش فرماید و به بازماندگان اجر و صبر عنایت کند. ان شاءالله                                                                                                                                                                                        
 
ومن الله التوفیق
 
محمدرضا ناصری
 نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزدرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.