Skip to Content

همزمان با میلاد امام حسن عسگری(ع)


هیئت نوجوانان مجمع عاشقان بقیع میبد با شعار«احلی من العسل» در شب میلاد امام حسن عسگری(ع) فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش میبد خبر، علیرضا برزگری مسئول هیئت نوجوانان مجمع عاشقان بقیع میبد بیان داشت: این هیئت در ماه محرم با هدف اجرای برنامه های مذهبی در سطح نوجوانان و همچنین آشنایی و دخیل نمودن نوجوانان در امر هیئت داری و کادرسازی برای آینده مجمع عاشقان بقیع شکل گرفت.

وی گفت: برای تداوم برنامه های این هیئت شب میلاد امام حسن عسگری(ع) به عنوان اولین برنامه رسمی و افتتاحیه این هیئت در نظر گرفته شد که انشاالله مورد عنایت امام زمان(عج) نیز باشد.

برزگری در مورد برنامه های شب میلاد افزود: جشن میلاد امام حسن عسگری(ع) با اجرای برنامه هایی در سطح نوجوانان مانند: مولودی خوانی توسط مداحان نوجوان هیئت( محمد دهقانی - فلاح ـ عابدینی )‌، اجرای مسابقات در سطوح مختلف سنی کودکان و نوجوانان به همراه اهدای جوایز، بخش دانستی های قرانی توسط مشاور فرهنگی هیئت سید جواد امامی با موضوع (عجایب خلقت مورچه ها ) و سخنرانی حجه الاسلام مرتضی کارگر برگزار شد.

برنامه بعدی این هیئت انشاالله در ماه بهمن و دهه فجر به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و دهه فجر مراسم جشنی با محتوای غنی تر برگزار خواهد شد.

گفتنی است مجمع فرهنگی مذهبی عاشقان بقیع شهرستان میبد با همت وتلاش جمعی از جوانان و دانشجویان شهرستان از سال 1377 فعالیتهای فرهنگی خویش راآغازودراین مدت بحمدالله توانسته خدمات فرهنگی خوبی را به مردم شهر خصو صا نو جوانان و جوانان ارائه کند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

در حال حاضر گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.
در حال حاضر گران ترین نرخ حمل خودرو با قطار متعلق به مسیر اهواز- مشهد با قیمت ۲۳۵ هزار تومان و ارزان ترین نرخ این جابه جایی در مسیر تهران- یزد با نرخ ۹۱ هزار تومان است.
اطلاعیه فیلم فروشنده در واقع اذعان به این واقعیت است که تنفر ایرانیان از رژیم صهیونیستی مسئله‌ای عمومی و مردمی و برخلاف ادعای پوچ فرهادی، فراتر از مسئله سیاست‌مداران است.