Skip to Contentهجدهمین دوره تکمیلی بسیج گردان بیت‌المقدس شهرستان میبد با حضور فرماندارمیبد در اردوگاه قدس این شهرستان پایان یافت.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، در این دوره ۵۰ نفر از بسیجیان، با سرفصل‌های آموزشی روزمی، آمادگی جسمانی، آشنایی با انواع سلاح، تاکتیک، مباحث فرهنگی، تخریب و انفجار، دشمن‌شناسی و عملیات روانی آشنا شدند.

فرماندارمیبد در مراسم اختتامیه هجدهمین دوره تکمیلی بسیج گردان بیت‌المقدس، بسیج و شرکت در فعالیت‌های بسیجی را توفیق الهی و فرصتی برای خدمت به‌نظام و انقلاب خواند و افزود: فرهنگ بسیجی که یک فرهنگ متعالی و معنوی و انقلابی است باید حفظ شود.

حسین فلاح با یادآوری حماسه‌آفرینی رزمندگان اسلامی در ۸ سال دفاع مقدس گفت: این توفیق خدمت به اسلام و نظام و کشور یک‌بار در میدان جنگ نصیب نوجوانان و جوانان شد و آن‌ها با شجاعت و حماسه‌آفرینی توانستند سرافراز و پیروز از این برهه تاریخی بیرون آیند و نامشان در برگ‌های زرین تاریخ انقلاب باقی بماند.

فلاح افزود: بسیج و فعالیت‌های بسیجی ادامه راه شهدا و حفظ ارزش‌های و آرمان‌های امام و انقلاب است و شما بسیجیان باید با حضور در این دوره‌های آموزشی، از ولایت و رهبری و تمامیت ارضی کشور و اسلام دفاع کنید.

فرماندارمیبد تصریح کرد: تا زمانی که روحیه بسیجی بر جامعه ما حاکم است؛ دشمنان هرگز نمی‌توانند به این کشور آسیب بزنند.

وی راه مقابله با توطئه‌های دشمنان را هوشمندی، فرمان‌بری از ولایت و رهبری، تقویت بنیه‌های علم و فناوری و اتکا به اقتصاد درونی برشمرد و افزود: دشمنان از اول انقلاب تاکنون با انواع توطئه و جنگ و اختلاف‌افکنی نتوانسته است ملت ایران را به‌زانو درآورد به همین خاطر امروز در میدان فرهنگی و جنگ نرم و تحریم همچنان به دنبال صدمه زدن به اصل نظام و بی‌اعتبار کردن آن در چشم مردم است.

فلاح گفت: بنابراین همان‌طور که بسیج در دوران جنگ حماسه‌آفرینی کرد امروز هم در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم به دنبال محرومیت‌زدایی، حفظ ارزش‌های اسلامی و تقویت روحیه امید در جامعه است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.