Skip to Content

به همت گروه نمایشی آیینه؛


اجرای نمایش طنز «روز شلوغ مطبخ» از 21 فروردین در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میبد آغاز شده و تا 10 اردیبهشت سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش میبد خبر، نمایش طنز «روز شلوغ مطبخ» کاری است از گروه آیینه، قدیمی ترین گروه تئاتر شهرستان که به همت جمعی از نوجوانان هنرمند گروه و به کارگردانی سید ابوالفضل طبایی  و دستیاری سید روح الله علوی راد و به سرپرستی سید ناصر امامی چند شبی است که در میبد به روی صحنه رفته و با استقبال مردم روبرو شده است.

این نمایش نگاهی طنز آلود و تلخ دارد به یکی از دورانهای تاریخ ایران زمین یعنی دوران قاجار که نقدی هم بر مشکلات امروز داشته که به شیوه تخت حوضی و با موسیقی زنده و بهره گرفتن از ترانه ها، متلها و ادبیات فولکوریک وسنتی ایران عزیز به اجرا در آمده است.

اجرای نمایش طنز «روز شلوغ مطبخ» از 21 فروردین در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان میبد آغاز شده و تا 10 اردیبهشت سال جاری نیز ادامه خواهد داشت و این کار طنز هر شب ساعت 21 به روی صحنه می رود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.