بازگشت به صفحه کامل


نمایشگاه توانمندی‌های بانوان میبد گشایش یافت


نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان میبد به مناسبت ایام الله دهه فجر با حضور جمعی از از مسئولان این شهرستان در سالن ورزشی شهید شیرودی میبد گشایش یافت.

به گزارش میبد خبر، «شهناز کریمی» مسئول بسیج سازندگی حوزه خدیجه الکبری و مسئول برگزاری این نمایشگاه در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این که بانوان قشر  با انگیزه و توانمند  جامعه هستند، گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی امسال با شعار «من بانوی توانمند» به منظور حمایت از بانوان کارآفرین شهرستان میبد دایر شد.

وی  هدف از برپایی چنین نمایشگاه‌هایی را نشان دادن توانایی بانوان عنوان و بیان کرد: این نمایشگاه نشان می‌دهد که بانوان در حالی که در خانه حضور دارند و حضورشان بنیان خانواده  را حفظ می‌کند، می‌توانند کسب درآمد نیز کنند و در جامعه و به دور از آسیب‌های اجتماعی کار خارج از خانه، شغلی برای خود داشته و همیشه منتظر کار اداری یا دفتری نمانند و از طریق هنرهای دستی و فکری کسب درآمد کنند.

این مسئول اضافه کرد: نمایشگاه توانمندی‌های بانوان میبد در قالب ۳۰ غرفه  شامل عرضه روغن‌های گیاهی، عروسک‌های بافتنی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، کیف‌های دست دوز، شمشادهای دستی، کاربافی، نمدبافی، سرویس کامل آشپزخانه، پوشاک، کیک و شیرینی جات خانگی، ترشیجات، عرقیجات، گیاهان دارویی، بدلیجات، کریستال و شمع های تزئینی برپا شده است.

به اذعان کریمی، این نمایشگاه به همت بسیج سازندگی شهرستان میبد و شرکت تعاونی نسیم بهار خاتون از 19 تا 25 بهمن‌ ماه به مدت یک هفته از ساعت ۱۶ تا ۲۱ برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.