Skip to Content

با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛


با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مجتمع تولیدی رنگ و لعاب کاشی و سرامیک با ظرفیت اشتغالزایی 55 نفر در شهرستان میبد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، عصر امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی از مسئولین استان یزد و شهرستان میبد مجتمع تولیدی رنگ و لعاب کاشی و سرامیک با ظرفیت اشتغالزایی 55 نفر در شهرستان میبد افتتاح و به بهره برداری رسید.

این مجتمع با سرمایه گذاری یکصد میلیارد تومانی بخش خصوص در سال 1397 در شهرک صنعتی جهان آباد میبد در دو فاز مجزا راه اندازی شده است.

قرار است فاز اول این مجتمع به تولید انواع جوهر دیجیتال به ظرفیت یک هزار و 500 تن و فاز دوم به تولید انواع فریت، ترانس، اپک و کامپوندهای سرامیکی به ظرفیت 25 هزار تن اختصاص یابد.

گفتنی است با بهره برداری کامل از این دو فاز مجتمع تولیدی برای 55 نفر بصورت مستقیم اشتغالزایی ایجاد شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.